E hënë, 13 Korrik, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

bllokua

Vasili publikon videon: Si u bllokua Këshilli i Emërimeve në Drejtësi

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka publikuar së fundmi një video në rrjetin social Facebook. Ndër të tjera ai shkruan: “Shiheni videon për të kuptuar...

AKU kontrolle “blic” në subjektet tregtare afër shkollave/ Çfarë u bllokua

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka nisur kontrolle intensive në terren tek subjektet tregtare që veprojnë pranë institucioneve shkollore në të gjithë vendin. Me një...

Turistja gjermane u bllokua poshtë kanioneve të Skraparit, shpëtohet nga policia

Policia e Skraparit ka shpëtuar një turiste gjermane që ishte bllokuar në lumin Osum, poshtë kanioneve. Shtetesja gjermane K.P. po pushonte së bashku me shtetasin...

Të fundit

Vuçiç: Gjendja lidhur me Kosovën, pothuajse e pashpresë

Ditën e sotme, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi një video-konferencë me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Ky i fundit sapo ka reaguar lidhur me...

“Hyj në këtë punë!” Në përgjimet e reja të Zaev përmenden 6 milion euro

Një audio-përgjim i ri në kohëzgjatje prej 12 sekondash është publikuar në internet, në kanalin e YouTube të quajtur “Zoki Zhvatësi”. Në xhirimin e shkurtër...

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Në bordin e një anije ushtarake në bazën detare amerikane në San Diego, ka pasur një shpërthim. Për pasojë disa marinarë kanë mbetur të plagosur. “CNN”...

Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Chelsea pagoi 80 milion euro tek Athletic Bilbao verën e vitit 2018 dhe siguroi shërbimet e Kepa Arrizabalaga. Spanjolli u bë portieri më i shtrenjtë...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...