E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

Etiketa

blerje

Sheiku i Mançester Siti “pushton” futbollin, blen klubin e 11-të

Grupi i futbollit të Mançester Sitit i ka shtuar edhe klubin e 11-të portofolit të skuadrave që ka në pronësi. Gjigantët e futbollit bolivian, Bolivar,...

Avancimi i teknologjisë/Ja si mund të bëni blerje në Amazon në të ardhmen

Amazon ka tashmë një mënyrë më të shpejtë për të kryer blerje, e cila ju lejon të paguani me pëllëmbën e dorës. Të martën,...

E bujshme/ Menaxheri shqiptar i gatshëm të blejë pronësinë e klubit serb

Agjenti i njohur me origjinë shqiptare, Fali Ramadani është gati të blejë një klub futbolli. Sipas mediave serbe, menaxheri i njohur i lojtarëve të futbollit...

Gjermania sërish në karantinë, Merkel nxiton të blejë ushqime

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, e njohur shumë për thjeshtësinë e saj, ka nxituar për të bërë blerjet e fundit pak para se vendi të...

Përgatitjet për sezonin e ri, Milan bën blerjen e parë

Milan ka nisur zyrtarisht përgatitjet për sezonin e ri futbollistik dhe tashmë ka blerë dhe futbollistin e parë gjatë kësaj merkato. Ai është pikërisht 17-vjeçari...

Banka e Shqipërisë ka blerë 99.3 milionë € në tregun valutor për janar-shtator

Banka e Shqipërisë ka blerë gjithsej 99.3 milionë euro në tregun e brendshëm valutor gjatë periudhës janar-shtator të këtij viti, sipas njoftimit të saj...

Blini më lirë me Mastercard nga Credins Bank

Shqiptarët sot kanë në duart e tyre mbi një milionë karta bankare. Karta është një mjet praktik dhe i sigurt pagese. Por, nëse të...

Blerjet më të shtrenjta të merkatos, thyen rekord skuadra e…

Vendi i parë në listën e blerjeve më të shtrenjta i takon Atletico Madrid. Klubi spanjoll rrëmbeu atë që konsiderohet si një nga talentet...

Nuk keni për ta besuar se çfarë i ndodh trupit dhe mendjes ku bëni blerje të reja

Të bëni blerje të reja, i bën mirë shëndetit mendor. Ky përfundim ka ardhur si pasojë e një studimi kryer në këtë drejtim, ndërsa...

Trump do të blejë ishullin e akullit Groenland

Presidenti Donald Trump duket se është në kërkim të blerjes së trojeve të reja. Pasi i vlerësoi plazhet e Koresë së Veriut si "plazhe...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...