E hënë, 30 Nëntor, 2020
15 C
Tirana

Etiketa

Bleona Mata

Zhdukja e Bleona Matës/ E ëma bën akuzën e fortë: Dyshoj tek ish-bashkëshorti

Bukurie Mata, nëna e Bleona Matës nga Kukësi, e zhdukur në maj të vitit 2010 thotë se i ka humbur të gjitha shpresat nga...

Nisin hetimet për kroatin që rrëmbeu Bleona Matën, mamaja: E kam parë 2-3 herë në fshat

Gjykata e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për kroatin Sadat Toskiç i dyshuar si rrëmbyes i katër fëmijëve, mes tyre edhe Bleona Mata...

Gënjeu për Bleona Matën, i riu nga Maqedonia kërcënon me jetë moderatoren e emisionit

I riu nga Maqedonia, i identifikuar si Met Xheladini, ka kërcënuar moderatoren e emisionit "Pa Gjurmë" në Report Tv, se nëse nuk do të...

Dëshmia tronditëse/ “Dua 300 euro t’ju them ku është Bleona Mata”, pendohet Meti

Historia e Bleona Matës u risoll sërish në fokus mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Pa Gjurmë', ku mbërritën telefonata të shumta nga shqiptarët jashtë...

“Unë e di ku ndodhet Bleona Mata, por dua 300 euro”, shqiptari prej dy vitesh dërgon foto

Mbrëmjen e sotme është rikthyer në emisionin 'Pa Gjurmë' sërish historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010 dhe prej nëntë vitesh...

Zhdukja e Bleona Matës, flet kushërira e saj: Mos më prishni martesën

Historia e zhdukjes së Bleona Matës, më 22 maj të vitit 2010, është rikthyer sërish në vëmendje, pasi kërkimet për të i ka filluar...

Foto/ Ja si mund të jetë sot Bleona Mata, dëshmia: Vajzën e kam në dorë, ka qenë edhe shtatzënë

Për herë të parë nga zhdukja e Bleona Matës, në moshën 6-vjeçare, realizohet identikiti, sesi duket imazhi i saj, një 16-vjeçare sot. Ekspertët ndërkombëtar...

VIDEO/ E ëma e Bleona Matës: E di ku është vajza, më kanë nisur foto

Kanë kaluar plot tetë vite nga zhdukja e Bleona Matës dhe familjarët e saj ende vijojnë kërkimet. Së fundmi, Bukurie Mata ka deklaruar se...

Të fundit

Pavarësia/Kush ishin vëllezërit që “shkrinë pasurinë” për Qeverinë e Vlorës

Vit pas viti, sa herë vjen një përvjetor i Pavarësisë së 1912, që është nisja e një shteti shqiptar, dalin të dhëna të asaj...

Nga Kina në SHBA/10 agjencitë më të fuqishme të inteligjencës në botë

Sot, që një komb të mund të përballet me kërcënimet e jashtme dhe të brendshme, varet jo vetëm nga ushtria e tij, por edhe...

Moti plot surpriza, nesër temperaturat në rritje

Sot pasdite (e hënë, dt. 30) dhe nesër (e martë, dt. 01 dhjetor), nuk priten reshje në të gjithë territorin. TEMPERATURAT Nesër (e martë, dt. 01/12)...

Drita: Nëna ishte e paralizuar, e hanin mizat. Kunatën e zuri korrenti (VIDEO)

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë Drita Saliaj nga Mallakastra, e cila jeton në Sarandë prej 12 vitesh. Drita prej 12...

“E mor Osman ç’na bëre, si është jeta”, i moshuari detyron Ramën të heq këpucët

Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak, ka detyruar kryeministrin Rama që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e re,...