E hënë, 25 Maj, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

blendi fevziu

Blendi Fevziu nxjerr blof 3 prezantueset e njohura shqiptare: I kanë bërë buzët njësoj (foto)

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me konceptin e bukurisë. Të ftuarit kanë dhënë vlerësimet e tyre lidhur me temën...

“Asnjë parti politike nuk e ka në letër pavarësinë e Kosovës” (Video Arkiv)

“Situata politike në Kosovë është jashtëzakonisht e rëndë. Asnjë parti politike nuk e ka në letër pavarësinë”. Kështu është shprehur Baton Haxhiu vite më...

Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu aktorë në filmin e Bes Kallakut

Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu do të jenë në kastin e aktorëve të filmit të Bes Kallakut të titulluar “Falco”. Përgjatë një interviste për...

“Kur vesh Fatos Nano opingat, ju e dini se çfarë ndodh” (Video Arkiv)

Ish-kryeministri Fatos Nano ka dhënë një intervistë për emisionin “Opinion”, realizuar më 23 Nëntor 2003. Përballë gazetarit Blendi Fevziu, Nano foli për zhvillimet politike...

S’kishte ndodhur më parë/ Lorenc Vangjeli i merr vendin Blendi Fevziut në “Opinion” (video)

Emisioni “Opinion” ka dhuruar plot të papritura mbrëmjen e djeshme. Analisti Lorenc Vangjeli ka “marrë drejtimin” e emisionit. Ai u ngrit nga vendi ku...

Ja çfarë do bënte Blendi Fevziu në rast se një mashkull do ta lëndonte vajzën e tij          

Gazetari i mirënjohur Blendi Fevziu ka një raport shumë të ngushtë me dy vajzat e tij dhe e dini çfarë? Ai nuk është aspak...

Blendi Fevziu përplaset me Vangjush Dakon: Nuk ka b**** njeri që të më…

Moderatori Blendi Fevziu është përplasur këtë mbrëmje me kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Teksa po flisnin për përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane, Dako iu...

Prokuroria urdhër për ndalimin e publikimit të përgjimeve, Fevziu nuk i bindet

Pas publikimit të përgjimeve të dosjes “339”, Prokuroria pranë Shkallës së Parë për Krimet e Rënda urdhëroi të ndalohet publikimi i akteve të kësaj...

Spartak Ngjela: Pushteti nuk mbahet me shpirt nëpër dhëmbë (Video Arkiv)

Spartak Ngjela, i cili në vitin 2002 ka qenë sekretar i Marrëdhënieve me Publikun në Partinë Demokratike ka dhënë një intervistë për emisionin “Opinion”....

Fevziu i trembet një ’97 të dytë: Jemi pranë katastrofës!

Kriza politike është risjellë sërish në fokus nga gazetari Blendi Fevziu, i cili jo vetëm që është i shqetësuar, por është i mendimit se...

Të fundit

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, humb jetën i moshuari

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një 73-vjeçar. Sipas policisë, një makinë...

Arrestohen 2 shqiptarët në Itali, ja çfarë gjeti policia në banesën e tyre

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane, pasi dyshohen se merreshin me trafikimin e lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit në banesë, policia ka gjetur dy pistoleta...

Vargjet e muzikantëve zviceranë/ Meta: Këngë homazh që duhet të na zgjojë

Presidenti Ilir Meta shprehet se shembja e Teatrit Kombëtar ka indinjuar jo vetëm artistët shqiptarë, por edhe ata në Evropë. Kreu i shtetit ka publikuar...

“Vizitorët i presim nga 15 qershori”, Greqia rihap ishujt për turizëm

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka deklaruar se duke filluar nga 15 qershori, vendi fqinj do të presë turistë nga jashtë. Kreu i qeverisë greke theksoi...

VIDEO/ Muzikantët nga Zvicra, këngë për godinën e Teatrit Kombëtar

Dy muzikantë nga Zvicra i kanë kushtuar një këngë shembjes së Teatrit. Kënga është e kënduar në gjuhën e italiane, por janë përdorur edhe...
WhatsApp KONTAKTO TT