E diel, 20 Shtator, 2020
30 C
Tirana

Etiketa

bledi strakosha

“Nuk e kam bërë tamponin”, Bledi Strakosha tregon si e zbuloi që ishte infektuar

Pak ditë më parë, moderatori i njohur Bledi Strakosha njoftoi ishte infektuar me Covid-19. Ai tregoi se tani ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore,...

Gazetari i njohur konfirmohet pozitiv me koronavirus

Gazetari i njohur, Bledi Strakosha, bën me dije se është prekur nga koronavirusi. Përmes një postimi në Facebook, Strakosha i bën apel qytetarëve që të...

Bledi Strakosha: Më pushuan nga puna për një status në rrjetin social

Gazetari Bledi Strakosha ka qenë mjaft i drejtëpërdrejtë në një intervistë të dhënë së fundmi në ‘Glamour Zone’, ku dhe tregoi arsyen se pse...

Të fundit

Djalë apo vajzë? Elita Rudi konfirmon shtatzëninë

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi do bëhen prindër për herë të dytë. Gjiko në një video të publikuar në InstaStory, ka pohuar se partnerja...

Arrestohet për dhunë, por mungon akti i mjekësisë ligjore. Babë e bir përballen në “gjyq”

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon që...

“Gylsereni” zbulon kur do martohet me producentin turk (FOTO)

Aktorja Nurgul Yesilçay, e njohur nga roli i “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara” në Shqipëri, do të martohet. Aktorja 44-vjeçare dhe producenti Necati Kocabay...

Detajet/ Sherr banal pranë një lokali në Tiranë, plagoset 45-vjeçari

Policia e Tiranës ka dhënë detajet e para lidhur me plagosjen e ndodhur pasditen e sotme pranë një lokali në Tiranë. Pas një konflikti të...

Në Tiranë “kërcet” arma, policia arreston një person

Pasditen e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në zonën e Astirit në Tiranë, bëjnë me dije burime për "Dosja.al". Ngjarja ka ndodhur...