E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

bledi cuci

Bledi Çuçi: Policia e Shtetit është sot shumë më tepër apolitike

Bledi Çuçi filloi zyrtarisht detyrën si Ministër i Brendshëm me prezantimin e anketimit të qeverisë suedeze mbi perceptimin për Policinë e Shtetit. Çuçi u shpreh...

Bledi Çuçi dhe fati i 64 ministrave të Brendshëm në 108 vjet shtet shqiptar

Vera e re në fuçinë e vjetër Nga: Roland Qafoku Dikasteri më i rëndësishëm në vend si Ministria e Brendshme, ka shërbyer për karrierë të lartë...

Ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi viziton familjen e Klodian Rashës

Ministri i ri i Brendshëm Bledi Çuçi ndodhet në familjen e të ndjerit Klodian Rasha i cili u vra më 8 dhjetor nga efekti...

Lleshaj: Çuçi erdhi pa dëshirën e tij/ Rama: Mos se duket sikur e morëm me zor

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ka dorëzuar stafetën Bledi Çuçit. Gjatë fjalës së tij në prani të kryeministrit Edi Rama, Lleshaj tha se Çuçi...

Rama prezanton Çuçin: Protesta duhet të na bëjë të reflektojmë

Kryeministri Edi Rama prezantoi ministrin e ri të Brendshëm, Bledi Çuçi. Gjatë fjalës së tij, Rama u shpreh se ky moment është rezultat i...

Dha dorëheqjen nga posti i ministrit të Brendshëm, ja lëvizja e parë e Lleshajt

Ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim, Sandër Lleshaj ka shfaqur një anë tjetër të tij pas lënies së postit të Ministrit të Brendshëm. Pas...

Shkojnë në Presidencë/ Bledi Çuçi dhe Milva Ekonomi marrin zyrtarisht detyrën

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi dhe ministrja e re e Bujqësisë, Milva Ekonomi, pas miratimit që morën dje në seancë plenare, pritet të betohen...

Votoi kundër Çuçit dhe Ekonomit/ Kodheli: Ishte lapsus, nuk kisha syzet me vete

Sot në Kuvend, u miratuan dy ndryshimet e reja në kabintetin qeverisës të kryeministrit Edi Rama. Milva Ekonomi u vendos ministre e Bujqësisë, ndërsa...

“S’i shkonte mendja as dreqit”, deputeti nxjerr prapaskenat e Ramës për Çuçin

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar lidhur me zgjedhjen e Bledi Çuçit në krye të Ministrisë së Brendshme. Me tone ironike, ai shprehet se kreu...

‘Zëri i Amerikës’ zbulon arsyen pse Rama zgjodhi Çuçin

Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka emëruar zotin Bledar Çuçi, në postin e ministrit të ri të Brendshëm, pas dorëheqjes së...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...