E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

besart berisha

Futboll/ Besart Berisha, sulmuesi më i mirë i historisë në Australi do largimin

Besart Berisha mund të ketë luajtur ndeshjen e tij të fundit në A-League (Kampionati australian) pas ndarjes nga Western United. Sulmuesi më i mirë në...

Dalin pamjet, ja si Besart Berisha “vodhi” titullin kampion në Australi (Video)

Kur bëhet fjalë për futbollin, polemikat nuk kanë të mbaruar kurrë. Tashmë që është futur teknologjia në futboll dhe u besua se një pjesë...

Besart Berisha si Ronaldo, shënon gol të jashtëzakonshëm me roveshatë (Video)

Besart Berisha pavarësisht moshës vazhdon të jetë shpëtimtari i ekipit australian Melburn Viktori. Në çerekfinale shqiptari që përfaqëson Kosovën ka shënuar një gol vendimtar...

Besart Berisha: Në janar një ëndërr bëhet realitet

Fillimi i vitit do të sjellë me vete një ndryshim të madh në jetën e Besart Berishës. Sulmuesi shqiptar i Melburne Victoryt do të...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...