E shtunë, 26 Shtator, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

Berhan Bajrakurti

Video intime/Gruaja e policit telefonon live: Bashkëshortit i jap kurajo, të tjerëve u kam lënë Zotin!

Pak ditë më parë, mjaft bujë bëri lajmi i videos intime nga ana e një polici, ndonëse ky i fundit i ka mëshuar fort...

Erion Kristo rrëfen historinë: Pse gjithë gratë e gardistëve janë në rrezik

Nga: Anxhela Ferra Shefi policisë i zonës Grumiere (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti ndodhet nën pranga, pas publikimit të  video-skandalit seksual me një vajzë të...

Komisioner i PS-së dhe fatorino pas përjashtimit; detaje mbi policin e video-skandalit

Dalin detaje të reja mbi veprimtarinë e Berhan Bajrakurtit, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje. Ai u shfaq duke kryer veprime të turpshme...

Videoja e turpshme/Policit të martuar i sekuestrohet telefoni

Pas videos së turpshme, mësohet se policit Berhan Bajrakurtit i është sekuestruar telefoni. Bajrakurti u arrestua pas publikimit në media të disa pamjeve, ku...

Video me ‘pullë të kuqe’, dalin pamjet e arrestimit të policit

Polici Berhan Bajrakurti nga Malësia e Madhe u vu në pranga nga kolegët e tij, pas publikimit të video-skandalit. Ai akuzohet se ka ngacmuar...

Të fundit

Kapet tuniziani në Rinas me 67,850 paund të padeklaruara

Policia Kufitare godet një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Një 63 vjeçar tunizian u procedua penalisht, pasi gjatë kontrollit në aeroportin...

U gjet pranë nënës së vdekur, ja si është gjendja e 10-vjeçares në Pogradec

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Pogradec. Fëmija i gjetur pranë nënës është vajzë rreth 10 vjeç. Ajo ndodhet në gjendje...

LSI koalicion të dytë me PS? Alibeaj: Nuk besoj, ishin me ne kur dogjëm mandatet

Teksa dhe pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet parlamentare, partitë kanë ndezur motërët për fushatën elektorale, e përgatiten për t'u futur në garë në...

Përmbytje e pemë të shkulura, moti i keq përfshin vendin

Erëra të forta, reshje të dendura shiu dhe rrufe. Ky ka qenë moti mbrëmjen e djeshme në disa qytete të vendit. Moti i keq ka...

Ndryshojnë vizat amerikane, ja si ndikon tek ata që jetojnë në SHBA

Administrata Trump ka propozuar të eliminojë “kohëzgjatjen e statusit” për vizat për studentët ndërkombëtarë, vizitorët e programeve të shkëmbimit dhe ata që punojnë në mediat ndërkombëtare....