E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

Behgjet Pacolli

“Më bënë nder me pritjen fisnike”/ Behgjet Pacolli viziton “Qendrën e Solidaritetit”

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Qendrën e Solidaritetit, të fondacionit “Fundjavë Ndryshe”. Përmes një postimi në Facebook,...

“Mblidhni në tryezë faktorin shqiptar”, Pacolli thirrje Metës dhe Ramës

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli i bën thirrje presidentit Meta dhe kryeministrit Rama, që të mbledhin në një tryezë faktorin shqiptar. Përmes një postimi në...

AKR pjesë e qeverisë? Behgjet Pacolli shuan heshtjen

Aleanca Kosova e Re (AKR), nuk do të jetë pjesë e koalicionit qeverisës LDK-AAK-NISMA. Pavarësisht këtij vendimi, bëhet me dije se votat e AKR-së...

‘Prokurori’ i kërcënoi familjen, Behgjet Pacolli ia lë në dorë drejtësisë

Policia e Kosovës ka vënë në pranga një person që ka kërcënuar, dhe ka kërkuar para nga Behgjet Pacolli. Lajmin e ka bërë të...

Haradinaj: E kundërshtoj fuqishëm trajtimin e padinjitetshëm të Pacollit

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar lidhur me deputetin Behgjet Pacolli. Këtij të fundit i është ndaluar...

Behgjet Pacollit i ndalohet ulja në aeroportin e Prishtinës

Behgjet Pacollit i është ndaluar ulja me avionin e tij privat në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë. “Anulimi i lejes së uljes në aeroportin e...

“U kërcënua në telefon”, Behgjet Pacolli tregon si qëndron e vërteta

Kryetari i AKR, Behgjet Pacolli është shprehur se nesër në orën 11:00 do ta dorëzojë mandatin e tij si zv.kryeministër dhe ministër i Jashtëm. Në...

Meta dekoron me titullin “Nënë Tereza” Behgjet Pacollin

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar ditën e sotme me titullin “Nënë Tereza” ministrin e Jashtëm në detyrë të Kosovës Behgjet Pacollin. Në një postim në...

Pacolli kundër shkarkimit të Trump: Kosova ka besim të madh tek ai

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës Behgjet Pacolli është shprehur kundër iniciativës për shkarkimin e Presidentit amerikan Donald Trump. Pacolli ka reaguar...

Ja dosjet që sapo ka çuar në Prokurori Behgjet Pacolli

Shefi i diplomacisë kosovare, Behgjet Pacolli, ka transferuar në Prokurorinë e Kosovës dosjet për krimet e luftës dhe gjenocidin serb kundër shqiptarëve në Kosovë. Këshilltari...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...