E diel, 9 Maj, 2021
27 C
Tirana

Etiketa

bechetti

Artur Zheji: Çeku i zi erdhi nga Uashingtoni, 20 ditë para zgjedhjeve

Humbja e gjyqit të qeverisë shqiptare me sipërmarrësin italian, Francesco Becchetti, në Gjykatën e Arbitrazhit, është bërë temë diskutimi në emisionin më të ri...

Gjoba e Becchettit si radiografi e shtetit të Ramës

Andi Bejtja Sot kur shteti xhepshpuar shqiptar, në pikun e pandemisë dhe kur borxhi është më i lartë se kurdoherë, do t’i duhet të nxjerrë...

Milionat e Becchettit, duhet t’i paguajë Rama, jo shqiptarët!

Nikollaq Neranxi, marrë nga Panorama Një lajm i keq nga përtej kufirit, i ka prishur Ramës skenarin e fushatës të ndërtuar me aq kujdes. Shqipëria...

Borxhin Bechettit i’a ka Rama dhe Veliaj, jo shqiptarët

Nga Pano Soko/ Një gjykatë arbitrazhi vendos të ndëshkojë një shtet, kur persona me pozicione drejtues në autoritetet e këtij vendi shkelin ligjin dhe marrin...

Të fundit

Kavajë / Minibusi merr flakë në rrugë, vetëm dëme materiale

Në aksin rrugor Rrogozhinë- Durrës, në afërsi të Kavajës ka marrë flakë në lëvizje një mjet tip minibus. Për fat udhëtarët kanë dalë në...

Liderët e opozitës nuk kanë dimensionin e burrit, janë adoleshentë

Nga Spartak Ngjela Si nuk u rritën një herë në moshë individët që duan të drejtojnë Shqipërinë, apo edhe ata që e kanë drejtuar atë! Nuk...

Aksident në Berat-Skrapar, mjeti bie nga ura, plagoset rëndë 28-vjeçarja

Një aksident është regjistruar në aksin nacional Berat-Skrapar, në fshatin Vërtop. Mjeti tip Audi,me targa AA 723 LK, që drejtohej nga një 28-vjeçare është rrëzuar...

Kosovë / Shënohen 97 raste të reja me COV*D-19, rritet numri i viktimave

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Armando Sadiku shënon dy gola në Bolivi

Mungesa e golit në kampionatin e Bolivisë, ku është transferuar gjatë merkatos së janarit, kishte filluar t’i shndërrohej në një makth Armando Sadikut Por më...