E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Bardhi

“Pse ndërhyn? S’jam Paloka unë!”/Rama sulmon Bashën dhe Bardhin

Tejet i revoltuar dhe me uljen e standartit të bisedës me palëve në Kuvend, Rama ka sulmuar ashpër kundërshtarët politikë. Sot në Kuvend nuk...

Bardhi ‘hakmerret’ ndaj Kryemadhit: Nuk erdhe një ditë për fushatë në Elbasan

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka replikuar me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi, sa i takon koalicioneve për zgjedhjet e 25 prillit....

“Faqe e zezë kush mashtron”, Vasili-Bardhit: S’ka pasur propozim për mandate

Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili, i është përgjigjur Sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, Gazment Bardhi, për çështjen e koalicioneve për zgjedhjet e 25 prillit....

Basha kryen homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve, shoqërohet nga 5 anëtarë të PD-

Kreu i Partisë Demokratike , Lulzim Basha ka kryer sot homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve për ‘5 Majin’. Basha ishte i shoqëruar nga pesë...

Elbasan/ Balla:Kemi 9 mandate, Bardhi: Të nisim sa më parë procesin e numërimit

Taulant Balla: “Faleminderit stafit të Elbasanit. Patronazhistëve tanë që kanë bërë një punë shumë të mirë në të gjithë territorin. Duke i siguruar PS...

Gazmend Bardhi: Prokuroria e Elbasanit e kapur nga pushteti

Në një deklaratë për mediat Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Z.Bardhi,ka bërë me dije mosnisjen e hetimeve nga ana e prokurorisë së Elbasanit. Sipas...

Partia Demokratike nxjerr emrat e kriminelëve: Reagon Sekretari i Përgjithshem

Në një postim në faqen e facebook-ut Sekretari i Përgjithsëm i Partisë Demokratike Z.Bardhi, ka bërë publike një video ku ka treguar njerëzit se...

Vijojnë replikat për testet/ PD i përgjigjet Ramës me fjalët e Tony Blair

Vijojnë replikat për testet e koronavirusit mes Partisë Demokratike dhe kryeministrit Edi Rama. PD insiston se duhet rritur numri i testeve për COVID-19 në Shqipëri. Reagimi...

Bardhi akuza për korrupsion ndaj Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi së fundmi ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar nga koronavirusi në vend. Teksa ka publikuar në...

“1 milion e 200 mijë maska të skaduara”, Bardhi ka një thirrje për Prokurorinë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi përmes një postimi në Facebook deklaron se 1 milion e 200 mijë maska të skaduara, janë shpërndarë...

Të fundit

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-C*vid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...