E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

avantazh

Reali tronditet në Moskë për dy minuta, Bayerni dhe Roma kalojnë në avantazh (Video)

Është shënuar goli i parë në ndeshjen CSKA – Real Madrid. Janë vendasit që kanë gjetur golin e avantazhit që në minutën e dytë...

Fantastik Asani dhe Mala dërgon topin në rrjetë, Partizani në avantazh (Video)

Është zhbllokuar derbi i kryeqytetit ku Partizani ka kaluar në avantazh përballë Tiranës. Është Mala që ka dërguar topin në rrjetë, pas një veprimi...

Vetëm 91 sekonda dhe Higuain shënon supergol, Milan në avantazh (Video)

Milani ka kaluar në avantazh që në minutën e dytë të takimit, ku përballë ka Atalantën në “San Siro”. Është Gonzalo Higuain njeriu që...

Skocia në avantazh, goli shënohet nga pozicion jashtë loje (Video)

Skocia ka kaluar në avantazh përballë Shqipërisë sapo ka filluar pjesa e dytë e takimit. Një gol që vjen nga pozicion jashtë loje, por...

Supergol, Juventusi kalon në avantazh (Video)

Juventusi ka kaluar sërish në avantazh përballë Parmës, falë një supergoli të shënuar nga Matuidi. Në minutën e 58’ mesfushori francez depërton në zonë...

Blerja e madhe debuton me gol, Interi në avantazh (Video)

Interi ka zhbllokuar ndeshjen përballë Bolognas, është blerja e re që luan ndeshjen e parë me zikaltërit që ka shënuar, Radja Nainggolan. Interi ka...

Çfarë goli spektakolar, Milani kalon në avantazh ndaj Napolit (Video)

Milani ka kaluar në avantazh përballë Napolit dhe është Bonaventura që ka shënuar një supergol. Pas një krosimi të Suso në zonë, është Borini...

Juventusi i frikshëm, shënon pas vetëm 3’ minutash lojë (Video)

Kanë mjaftuar vetëm 3’ minuta dhe Juventusi ka gjetur golin e avantazhit përballë Chievos. Ishte Sami Khedira ai që ka dërguar topin në rrjetë...

Franca në avantazh, shënon… Mandzukic (Video)

Franca ka kaluar në avantazh në minutën e 19’ të ndeshjes pas një goditje dënimi të fituar me mjaft zgjuarsi nga Griezmann. Kroatët ishin...

Bien rusët në minutën e 101’, Kroacia në avantazh (Video)

Kroacia ka gjetur golin e avantazhit përballë Rusisë në minutën e 101’ nga qendërmbrojtësi Vida. Ishte një goditje këndi e dhuruar nga rusët pas...

Të fundit

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...