E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

atlete

Rama: Ju rrëfej arsyen pse vesha atlete në Trieste

Kryeministri Edi Rama tha sonte se ishte i detyruar që të vishte atlete në Trieste. Kryeministri Rama akoma zgjedh të bëjë "show" mediatik, ndërkohë...

Ronaldo: “Nuk kisha atlete të stërvitesha, por e dija që do bëhesha futbollist i madh” (Foto/Video)

Cristiano Ronaldo është hapur për të kaluarën e tij duke shkruar një letër për fëmijërinë dhe fillet e tija në futboll që është publikuar...

Të fundit

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...