E martë, 26 Maj, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

artan fuga

10 kërkesat e vendosura nga Gjermania/ Fuga: Nuk plotësohen as tetorin tjetër

Akademiku Artan Fuga, ka reaguar pas lajmit se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë 10 kushte për të çelur negociata e integrimit evropian. Përmes një postimi...

“Hapja e muhabeteve për integrimin në BE”, Fuga bën ironi me përgjigjen e Gjermanisë

Akademiku Artan Fuga, bën ironi në lidhje me pritjen e vendimit nga ana e Gjermanisë, për të pranuar ose jo që të hapen negociatat,...

“Do digjej Kuvendi”/ Revoltohet Fuga: Po na marrin në qafë, ja ku janë provat

Akademiku Artan Fuga ka kritikuar ashpër kërkesën e bërë nga 9 deputetë ndaj SHIK-ut, në lidhje se çfarë të dhënash kishin ata, për tentativën...

“Këta tallen me paratë tona”, Artan Fuga: Ky Kuvend duhet shpërndarë!

Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë! --------------------------------- Papërgjegjshmëri parlamentare ! Për dijeni: Kryetarit të Kuvendit zotit Gramoz Ruçi! Deputetë që shpërfillën platformën e qeverisë për reformën...

“Mehmet Shehu është vrarë apo vetëvrarë?”/ Fuga: Letra e lënë nga ai nuk vërteton asgjë

Akademiku Artan Fuga, ka risjellë në vëmendje vdekjen e ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, i cili dyshohet se është vetëvrarë pasi i është gjetur edhe...

Meta në komisionin hetimor, Fuga: Ky është turp, mirë bëri që anuloi zgjedhjet

Akademiku Artan Fuga, ka reaguar në lidhje me paraqitjen e presidentit Ilir Meta, para komisionit hetimor, për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Përmes një...

Përse po shkojmë drejt një lufte të re klasash, ajo mes të diturve dhe injorantëve

Nga: Artan Fuga Përse po shkojmë drejt një lufte të re klasash, ajo mes të diturve dhe injorantëve ---------------------------- Katër parametra themelore të domosdoshme të shkollimit që...

Fuga: Pa drogën s’do të kishim lekë të paguanim as policët që luftojnë ekonominë kriminale

Akademiku Artan Fuga, përmes një postimi në rrjetin e tij social “Facebook”, shkruan se “pa qarkullimin e drogës shteti nuk do të kishte lekë...

Çfarë mund të bëjë, dhe çfarë s’duhet të bëjë Voltana Ademi në Shkodër!

Nga: Artan Fuga Çfarë mund të bëjë, çfarë nuk mund të bëjë , dhe çfarë nuk duhet të bëjë Voltana Ademi në Shkodër! -------- (sipas papagallit tim) ------- Komisioni qendror i zgjedhjeve...

“Voltana fiton bindshëm”, Artan Fuga: Ja ç’ndodh pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit

Akademiku i njohur Artan Fuga, ka reaguar pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit, nga posti i kryetarit të Bashkisë Shkodër. Përmes një statusi në Facebook, Fuga...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT