E enjte, 28 Tetor, 2021
6.5 C
Tirana

Etiketa

arme zjarri

Emrat/ Ja kush janë dy të plagosurit me armë zjarri në kryeqytet

Zbardhen identitetet e dy personave të cilët mbetën të plagosur me armë zjarri , mbrëmjen e sotme në kryeqytet. 32-vjeçari Altin Gjoka dhe 28-vjeçari...

Tiranë/ Plagosën 34 vjeçarin, policia identifikon 2 vëllezërit

Tiranë Policia identifikon dhe vë në pranga njërin nga autorët e dyshuar të plagosjes me armë zjarri të një 34-vjeçari. Shpallet në kërkim vëllai i tij...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset 19-vjeçari (Emri)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se ka mbetur i plagosur një 19-vjeçar, i...

E rëndë në SHBA/ Të shtëna me armë zjarri, raportohet për disa viktima

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një stacion hekurudhor në Kaliforni, ku mediat vendase raportojnë të shtëna me armë, dhe për pasojë ka...

Ekzekutohet me mbi 15 plumba një person në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” të qytetit bregdetar, pranë pallatit të...

Të shtëna me armë zjarri në Berat, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Berat, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në një...

Paraqitet i plagosur në spitalin e Matit, policia jep detajet për 85-vjeçarin

Një 85-vjeçar është vetëplagosur, e më tej është paraqitur në spital me një plagë të shkaktuar nga arma e zjarrit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen...

Hapte llogari në rrjete sociale, me fotot e vajzës, përshkallëzon konflikti

Shkodër Parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i një konflikti me armë zjarri. Qëlloi me armë zjarri në drejtim të banesës së një shtetaseje, pas një konflikti për...

Kurbin / 3 persona bien në prangat e Policisë, sekuestrohen dy armë zjarri

Vijon kontrolli i pandërprerë i territorit, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe të armëmbajtjes pa leje. Finalizohet operacioni...

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, qëllohet drejt një lokali

Të shtëna me armë janë raportuar pasditen e sotme në Vlorë, teksa mësohet se është qëlluar në drejtim të një lokali. Ngjarja ka ndodhur rreth...

Të fundit

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...

Bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, Miss Serbia lë garën

Bërja e shqiponjës dy krenare nga Miss Serbia, Valentina Petrovic, ka tërbuar mediat serbe. Bukuroshja ka bërë shqiponjën, teksa ka pozuar me Miss Kosovën...

Zi në Ministrinë e Kulturës, ndërron jetë regjisorja e njohur

Një lajm tragjik ka ardhur sot nga Kosova, ku regjisorja e njohur Burbuqe Berisha, ka ndërruar jetë në ambientet e Ministrisë së Kulturës. Figura...

Një Kastriot i panjohur nga Dalmacia

Nga: Pëllumb Xhufi Emri dhe fama e Gjergj Kastriot Skënderbeut, e kthyen heroin në një referencë historike dhe element identifikimi kombëtar e kulturor për shqiptarët...

“Do shpërndajmë 1050 shtëpi”, Ahmetaj zbulon vendimin e qeverisë

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, ka zbuluar vendimin e qeverisë për Rindërtimin, ku në dy vjetorin e tërmetit do të shpërndahen 1050 shtëpi. Ahmetaj ka hedhur...