E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

Armando Marku

Trondit avokati i shokëve të Aldi Ramës: Policët s’kishin fishekë, janë trembur

Gjykata e Lezhës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Armando Markun dhe Kristjan Sherrin, të cilët ishin në makinë së bashku...

”Unë s’jam për tu kontrolluar”/ Zbardhet ngjarja, makina e Aldit ndoqi policët

Policia ka dhënë informacionin përfundimtar, në lidhje me ngjarjen e ndodhur dje, ku mbeti i vrarë në krye të detyrës oficeri i policisë Saimir...

Goditi arbitrin dhe ia mbathi, vetëdorëzohet lojtari i Mirditës

Futbollisti Armando Marku është dorëzuar në polici pas dhunimit që i bëri gjyqëtarit Klajdi Qëndraj gjatë ndeshjes së Sopotit dhe Mirditës. Pas ngjarjes së ndodhur,...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...