E enjte, 22 Tetor, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Ardjan Çapja

Plagosja e Ardjan Çapjas, dalin detaje të reja

Kanë dalë detaje të reja nga plagosja e Ardjan Çapjas në Elbasan. Policia është vënë në kërkim të një automjeti tjetër me të cilën dyshohet...

Ardjan Çapja vëzhgohej prej kohësh nga kodra përballë

Ardjan Çapja, 55-vjeçari i qëlluar me snajper mëngjesin e së hënës, vëzhgohej prej kohësh. Hetuesit dyshojnë se lëvizjet e familjes Çapja bëheshin nga një ndërtesë...

“Tentoi ta qëllonte për herë të dytë”, si shpëtoi Ardjan Çapja

Ardjan Çapja mëngjesin e djeshëm u qëllua me plumb në shpatullën e majtë, shumë pranë zemrës, ndërkohë aktualisht ndodhet në Spitalin e Traumës. Ngjarja ndodhi...

Plagosja e Çapjas/ Spartak Koka: Si u larguan autorët pas djegies së mjetit

Gazetari Spartak Koka sonte në emisionin “Opinion”, komentoi atentatin ndaj Ardjan Çapjas në Elbasan, që ndodhi mëngjesin e sotëm. Sipas Kokës, të paktën 3 persona...

Plagosja e Çapjas/ Lala: Një 8-vjeçar, dëshmitari i vetëm, çfarë pa ai

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” komentoi atentatin ndaj Ardjan Çapjas. Ajo deklaroi se gjendja e tij shëndetësore aktualisht është kritike. Teksa...

Si paraqitet gjendja e Ardjan Çapjas? Përgjigjet gazetarja Klodiana Lala

Mëngjesin e sotëm iu bë për herë të tretë atentat Ardjan Çapjas. 55-vjeçari mori një plumb në shpatullën e majtë, ndërsa aktualisht ndodhet në Spitalin...

Ardjan Çapja/ Hoxha: Kush mund të realizojë një qitje me 250 m distancë

Gazetari Artan Hoxha në studion e “ABC News” komentoi atentatin e tretë që iu bë Ardjan Çapjas mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit. Hoxha...

“Prodhuar në Finlandë, shënjestron deri në 800 metra”, si u tentua eliminimi i Çapjas

Në drejtim të Ardian Çapjas u qëllua prej kodrës së Krastës, nga një largësi e pazakontë për armë të thjeshta. Ai u qëllua me...

Të fundit

Talebanizmi kërkon një përgjigje shtetërore

Nga: Mero Baze Ambasadori i Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi po përballet me një fushatë lincuese nga përfaqësues zyrtarë të klerit myslyman në Kosovë dhe...

“Një projekt i shumë ëndërruar”, Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, pamjet nga aeroporti i Kukësit. Ai e ka nisur ditën me publikimin e pamjeve nga...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti del nga rruga

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje ka ndodhur herët në mëngjes, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip ‘Golf’ ka humbur kontrollin, dhe...

Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit për sot

Dashi Nëse keni vuajtur nga një sëmundje, thjesht të qenët pozitivë dhe të lumtur do të jetë mënyra më e mirë për të gjitha problemet...

Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Greqinë, sa ishte magnituda

Greqia është tronditur nga një tërmet i fuqishëm. Tërmeti me magnitudë 5.2 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë mbrëmjen e djeshme, në orën 23:00....