E enjte, 28 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Etiketa

Anders Tegnell

Pandemia/Epidemiologu suedez zbulon kur do i rikthehemi normalitetit

Ndërsa e gjthë bota është në kolaps për shkak të pandemisë, njerëzit kërkojnë të dinë se edhe sa do të zgjasë kjo situatë?! Prej...

“S’do ketë një valë të dytë”, ja çfarë thotë epidemiologu suedez për COVID-19

Debati që po bëhet aktualisht është nëse do të ketë një valë të dytë të koronavirusit. Ekspertët ndajnë qendrime të ndryshme. Epidemiologu i njohur suedez,...

COVID-19 ka qenë i pranishëm në Suedi prej muajit nëntor

Nje epidemiolog ka zbuluar një fakt shokues rreth qarkullimit të virusit në Suedi. Sipas Anders Tegnell, koronavirusi ka qenë prezent që prej muajit nëntor. Duke...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...