E mërkurë, 3 Mars, 2021
2 C
Tirana

Etiketa

Alfred Cako

Alfred Cako paralajmëron një virus të ri: Do na sjellë çarje të lëkurës

Konspiracionisti Alfred Cako, ka hedhur 'shashkën' e radhës teksa ka paralajmëruar për një virus të rrezikshëm gjatë muajve shkurt dhe mars. Ndryshe nga COVID-19,...

Shokon Cako: Edi Rama është klonuar

Konspiracionisti Alfred Cako, në puntatën e radhës të “Rrethit Katror" në emisionin “E Diell”, bëri një deklaratë përtej imagjinatës, ku tha se kryeministri Rama...

“Të pres tek Liqeni”, Alfred Cako kërcënon gazetarin

Gazetari Alfred Lela, me anë të një shkrimi thumbues, zbulon për ndjekësit e tij se është kërcënuar nga konspiracionisti, Alfred Cako. Ky i fundit e...

Cako plas bombën: Mikroçipe ndaj të gjithë atyre që mbeten gjallë nga virusi

Alfred Cako, botuesi dhe ideatori i teorive konspiracionale, ka treguar se kush është plani final me pandeminë. Në një intervistë të dhënë për gazetën...

“Në janar do izolohemi”, konspiracionisti i njohur jep parashikimin e frikshëm

Nisur nga numri i lartë i të prekurve me COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve në Shqipëri vendosi që të kufizojë lëvizjen nga ora 22:00...

Parashikimi i frikshëm i Cakos: Kamala do vdesë, Biden do jap dorëheqjen

Joe Biden fitoi garën për mandatin presidencial në 4 vitet e ardhshme, duke mundur Donald Trumpin, përmes një procesi votimi që si asnjëherë më...

‘Iluminati s’të fal’/Pas Thaçit, Alfred Cako zbulon politikanin që do lë postin

Ish-presidenti Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, do të ulen sot në bankën e të akuzuarve, në seancën e parë para Dhomave të Specializuara...

“Iu fusin virusin në hundë”, Alfred Cako: Ç’janë ata budallenj që shkojnë bëjnë tampona

Botuesi dhe publicisti Alfred Cako së fundmi iu ka bërë thirrje qytetarëve që të mos bëjnë tampona. “Mos bëni tampona! Shqipëria bën rreth 600 tampona...

‘Po shkojmë drejt këtij skenari…’, Cako: Vaksina mikroçip, për të kontrolluar popullsinë e botës

Alfred Cako, aktivist i lëvizjes No Vax, e ka cilësuar situatën e krijuar nga koronavirusi një “plandemi”, që është bërë me qëllim për të...

“Vaksinimi me detyrim dhe marionetat e Sorosit”/ Cako paralajmëron planin e qeverisë

Nga Anxhela Ferra Ndonëse në ditët e fundit në Shqipëri janë regjistruar raste të larta të të prekurve me COVID-19, zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe njëkohësisht...

Të fundit

Analisti grek: Biden do mbështesë faktorin shqiptar në Ballkan

Analistigrek dhe njohësi i çështjeve rajonale Andreas Banoutsos, ka bërë një analizë për lëvizjet dhe cfarë pritet që të ndodhë në Mesdhe pasi Joe...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, qëllohet në drejtim të një automjeti

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Mësohet se është qëlluar në drejtim të mjetit të 24 vjeçarit N.A, por...

‘Ma punuan, më vranë shpirtërisht’, Halim Kosova zbardh mesazhet me Bashën

Mjeku gjinekolog Halim Kosova ka bërë një rrëfim jo të zakonshëm sot në “Open”, ku ka treguar për jetën e tij politike dhe prapaskenat...

Shkencëtarët po studiojnë mundësinë e kombinimit të vaksinave kundër Covid-19

A mund të funksionojë mbrojtja kundër Covid-19, nëse kombinoni një dozë të vaksinës së AstraZeneca, me një dozë të dytë të Novavax. A do...

Halim Kosova për masat e pandemisë: Më vjen ta marr Ramën në telefon

Mjeku dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike ka treguar se mund ta zgjidhë situatën e pandemisë për dy javë. I ftuar në “Open”, Kosova tha...