E shtunë, 31 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

aksident

Tragjike në Prishtinë: Makina bie nga ura, vdesin 4 persona

Katër persona, mes tyre një grua, kanë gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, kur viktimat po udhëtonin...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, shtrohet në spitalin e Kumanovës

Në aksident që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve...

Aksident i rëndë në autostradën Levan-Tepelenë, vdes një grua, plagoset një i mitur

Një aksident me pasojë një të vdekur dhe një fëmijë të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur në...

POGRADEC/ Sherr pas aksidentit, i riu nxjerr thikën dhe tenton të vrasë shoferin

Një aksident thuajse i ka marrë jetën një të riu në Pogradec. Pas përplasjes së dy automjeteve, shoferët janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ndërsa në gjaknxehtësi...

Rrëzohet polici gjatë kontrollit për kanabis, transportohet me helikopter në Tiranë

Një punonjës i policisë është dëmtuar në zonën e Sopotit në Delvinë, gjatë një kontrolli të territorit për goditjen e kultivimit të bimëve narkotike. Sipas...

Himarë, humb kontrollin e motorit, gjen vdekjen 39-vjeçari nga Tirana

Një 39-vjeçar ka humbur jetën sot në Himarë, pasi ka humbur kontrollin e motorit duke u përplasur më një shtyllë që gjendej anës rrugës. Shtetasi...

Gjermani, 17 të zhdukur e 30 të plagosur nga një aksident automobilistik

Tridhjetë persona janë plagosur dhe 17 të tjerë janë zhdukur pasi flakët përfshinë një autobus që u rrëzua në autostradën A9 në Gjermaninë jugore. Më...

Aksident i rëndë në autostradën Fier-Lushnje, vdesin dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Lushnje, si pasojë e të cilit kanë humbur jetën dy persona. Ngjarja ka ndodhur...

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes një nga shoferët

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik. Dy automjete tip Mitsubish dhe Renault janë përplasur me njëra-tjetrin, ku si pasojë ka humbur...

Aksident në Marikaj; Humb jetën fëmija 5-vjeçar

Një fëmijë 5-vjeçar humbi jetën mesditën e së hënë nga një aksident automobilistik.  Ngjarja e rëndë ndodhi në  rrugën dytësore në Marikaj, ku  automjeti tip...

Të fundit

Mbi 9 milionë raste me COVID-19 në ShBA

Shtetet e Bashkuara prijnë për nga numri i rasteve me COVID-19 në botë me rreth 9 milionë të infektuar. Ndërkohë të dhënat tregojnë se...

Tërmeti në Turqi, shënohet viktima e parë shqiptare

Është shënuar viktima e parë me origjinë shqiptare nga tërmeti tragjik në Izmir. Ambasadori shqiptar në Turqi, Kastriot Robo ka deklaruar se viktima është...

Bilanci i pandemisë/ Humbin jetën 7 pacientë, infektohen 241 persona

Ministria e Shëndetësisë, ka konfirmuar se në 24 orët e fundit janë zbuluar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera...

Barcelona rrezikon falimentin, ja arsyeja

Një lajm shokues ka qarkulluar në mediat prestigjioze spanjolle. Pretendohet se Barcelona mund të shkoj drejt falimentit. Sipas “RAC1”, nëse klubi katalanas nuk arrin...

Pas 19 ditësh izolim Ronaldo rikthehet në stërvitje

Pas 19 ditësh izolim dhe tre testesh pozitive, Cristano Ronaldo ka arritur të fitojë betejën me Covid-19. Ekipi i Juventusit ka deklaruar përmes një...