E enjte, 1 Tetor, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

agron tanushi

Vrau ish-kunatën me pushkë, “arrest në burg” për Agron Tanushin

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën “arrest në burg” për Agron Tanushin. Gjatë seancës gjyqësore, ai e ka pranuar krimin, ndërsa akuzohet se ka...

Vrau ish-kunatën, policia kap autorin në Lushnje

Policia ka vënë në pranga Agron Tanushin, autori i vrasjes së djeshme në Bathore të Tiranës. Tanushi vrau mbëmjen e djeshme në banesën e...

I mori jetën kunatës, policia merr vendimin urgjent për familjen e autorit

Policia ka marrë në mbrojtje familjen e Agron Tanushit, i cili ekzekutoi në sy të fëmijës kunatën e tij Jetmira Hasani. Ngjarja e rëndë...

Detaje të reja nga vrasja brenda famlijes, konflikti për pronën pista kryesore

Zbulohen detaje të reja në lidhje me vrasjen e ndodhur në Bathore pak orë më parë, ku një person ekzekutoi me armë zjarri kunatën...

(Foto) Ekzekutoi nusen e vëllait me armë zjarri, ja kush është autori

Ky është Agron Tanushi, personi i cili vrau kunatën e tij në kryeqytet pak orë më parë (shiko foton). Autori ekzekutoi nusën e vëllait me...

Të fundit

Vlorë: Përmbyset zetori teksa punonte tokën, humb jetën 60-vjeçari

Një 60-vjeçar ka humbur jetën, pasi zetori që drejtonte teksa punonte tokën, u përmbys. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Skrofotinë të Vlorës. Mësohet se zetori është...

Erdogan deklaron mbështetjen e pakufizuar të Turqisë për Azerbajxhanin

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan ka deklaruar se vendi i tij do të vazhdojë të mbështesë Azerbajxhanin “me të gjitha mjetet”, në konfliktin ...

NATO: Greqia dhe Turqia janë pajtuar që të shmangin përplasjet në Mesdhe

Greqia dhe Turqia janë pajtuar për të shmangur përplasjet aksidentale në Mesdheun lindor duke vendosur një linjë të komunikimit të drejtpërdrejtë ushtarak, njoftoi Aleanca...

Zbardhet agjenda e mbledhjes së dy qeverive, Shqipëri-Kosovë

Zbardhet agjenda e mbledhjes së përbashkët të dy qeverive Shqipëri–Kosovë, e cila do të zhvillohet ditën e nesërme më 2 tetor. Delegacioni kosovar pritet të...

Vrasja e Azem Hajdarit/ Artan Hoxha nxjerr emrin e personit që i shkoi në zyrë dhe e lajmëroi se ishte në rrezik

Ish-kryeministri Sali Berisha, pak ditë më parë gjatë një emisioni televiziv foli për ezekutimin e Azem Hajdarit, ish-liderit legjendar të PD, dhe deklaroi se...