E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Agron Bego

Thellohet skandali/ Publikohen mesazhet e ‘nxehta’ të mësuesit me nxënësen

Skandali i mësuesit të kantos, në shkollën e mesme artistike të Fierit, nuk duket të ketë qenë një rast i izoluar. Agron Bego, i...

Skandali i Liceut të Fierit/ Dalin mesazhet ‘hot’ të mësuesit me nxënësen

Skandali i mësuesit të kantos, në shkollën e mesme artistike të Fierit, nuk duket të ketë qenë një rast i izoluar. Agron Bego, i...

Tentoi të ndryshonte dëshminë e vajzës, arrestohet avokati i Agron Begos

Policia ka arrestuar ditën e sotme avokatin e profesorit Agron Bego, pasi tentoi që të ndryshonte dëshminë e njërës prej vajzave të ngacmuara seksualisht...

Skandali i radhës/ Avokati i Begos tenton të ndryshojë dëshminë

Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, Agron...

“Bego ‘i bëri’ shoqen time Vasilit, mua më prekte në pjesët intime”

Të tjera dëshmi tronditëse kanë dalë në dritë për abuzimet e mësuesit “zhigolo” të shkollës së mesme artistike të shkollës në Fier. Emisioni “Stop” transmeton...

“Drejtori i shkollës i fuste duart”/ Dëshmia e djalit: Bego nuk është i vetmi

Të tjera dëshmi tronditëse kanë dalë në dritë për abuzimet e mësuesit “zhigolo” të shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier. Emisioni “Stop” transmeton...

Dëshmi të reja tronditëse për mësuesin zhigolo të Fierit 

Të tjera dëshmi për abuzimet e mësuesit zhigolo të shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier. Emisioni “Stop” pritet të transmetojë sonte me...

“Jam i 99-ave”/ Çfarë shkruan ‘Zëri i Amerikës’ për mësuesin 63-vjeçar

Policia e Fierit ndaloi të mërkurën një mësues të Shkollës së Mesme Artistike “Jakov Xoxa”, nën dyshimet e kryerjes së veprës penale të ngacmimit...

Të fundit

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...