E martë, 26 Maj, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

agim nesho

‘Është shkelur Kushtetuta’, shuplaka e fortë nga Agim Nesho

Diplomati Agim Nesho, ish ambasador i Shqipërisë në Kombet e Bashkuara, tha në manifestimin e thirrur nga Meta, se sot është shkelur Kushtetuta dhe...

“Të mbrojmë Kushtetutën”/ Meta i shpreh mirënjohjen ish-ambasadorit

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho ka analizuar situatën politike në vend, teksa mbështet presidentin Meta në pretendimet e tij. Nesho shprehet se i...

Mini-Shengeni Ballkanik ose dominimi serb në Ballkan

Nga Agim Nesho Pas refuzimit nga Franca të hapjes së negociatave për statusin kandidat në Bashkimin Europian të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërinë, vendet e...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT