E hënë, 26 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Adorions Palace

FOTO/ Ja kush është biznesmeni që u gjet i vdekur në vilën e tij në Tiranë

Biznesmeni Eugert Lazaj, i cili është pronar i kompleksit “Adorions Palace” në zonën e Maminasit, u gjet pa jetë në vilën e tij në...

Biznesmeni gjendet i pajetë brenda vilës së tij, ja për çfarë dyshohet

Një biznesmen është gjetur i vdekur pasditen e sotme, në vilën e tij në periferi të Tiranës. Bëhet fjalë për shtetasin Eugert Lazaj, i...

Të fundit

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...

Ndryshimet kushtetuese, PPE: Rama të presë opinionin e Komisionit të Venecias

Reporteri për Shqipërinë në grupin e Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, David Lega ndan të njëjtin mendim me Komisioniein për Zgjerim, Oliver Varhelyi...

“Ngrijnë” euro dhe dollari amerikan, por bien franga dhe paundi britanik  

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.50 lekë dhe shitet 105.20 lekë duke ruajtur të njëjtat nivele me javën e kaluar. Monedha europiane...

Vasili: Opozita fiton 100 mandate, Rama bandit i zgjedhjeve

Teska edhe pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet parlamentare, partitë politike kanë filluar fushatën dhe sulmet ndaj njëra-tjetrës. Për nënkryetarin e LSI-së Petrit Vasili, opozita...

Rriten rastet me koronavirus në Kosovë, 3 viktima

Në Kosovë u konfirmuan 205 raste të reja me koronavirus dhe 3 viktima. Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, rastet e reja rezultuan...