E hënë, 26 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

adoleshenti

I publikoi videon me armë, Veliu takon dhe i kërkon ndjesë publike nënës së adoleshentit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka zhvilluar ditën e sotme një takim me nënën e adoleshentit të dhunuar nga disa...

Video tronditëse/ Adoleshenti dhunohet barbarisht nga një grup bashkëmoshatarësh

Policia është vënë në alarm për identifikimin e disa të rinjve që janë filmuar duke dhunuar barbarisht një bashkëmoshatar të tyre. Videoja me pamje...

Vendos adoleshenti, Franca mposht Perunë dhe kalon grupin (Video)

Franca ka mposhtur Perunë me rezultat minimal 1-0 dhe ka siguruar kualifikimin për në fazën tjetër. Ishte Kylian Mbappe heroi i kësaj ndeshje, duke...

Vrau 16-vjeçarin në Durrës, adoleshenti: Ishte vetëmbrojtje, më sulmoi i pari

Sot Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për 17-vjeçarin, Devi Lala që vrau me thikë bashkëmoshatarin e tij pak...

“Po më shikonte”, zbardhet dëshmia e adoleshenti vrasës në Durrës

Është zbardhur dëshmia e adoleshentit nga Durrësi, i cili qëlloi për vdekje 16-vjeçarin, Anxhelo Gjokazaj. Ai është marrë në pyetje në ambientet e Komisariatit të...

E rëndë/ E plagosi shoku, vdes në spital adoleshenti nga Durrësi

Një sherr mes adoleshentësh ka përfunduar me vdekjen e një 16-vjeçari sot në qytetin e Durrësit. I riu ka ndërruar jetë në spital pas ngjarjes...

Zhduket adoleshenti shqiptar, policia: Na ndihmoni ta gjejmë!

Polica Britanike,  po kërkon për një adoleshent shqiptar, i cili është zhdukur nga zona e Bournemouth një jave më parë. Mikel Balliu, 17 vjeç,...

Godet me thikë adoleshentin, arrestohet autori

Një i ri është plagosur me thikë në qytetin e Durrësit. Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Si autor i...

Thikë në mes të shkollës adoleshentit

Një zënkë mes dy adoleshentëve ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre këtë të hënë në Gjirokastër. Burime zyrtare sqarojnë se nxënësi ka...

Adoleshenti shqiptar më me fat, loja me top në rrugë i ndryshoi jetën

Një adoleshent nga Shqipëria falë dëshirës së tij për futbollin, ka mundur që t’i shpëtojë depërtimit dhe tani ai është duke proceduara për të...

Të fundit

Kodi Zgjedhor, Bardhi: Për PS, interesi i mafias është mbi Shqipërinë

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas refuzimit që kryeministri Edi Rama, i bëri thirrjes së Komisionerit të BE, Oliver Varhelyi,...

Mosmbajtja e maskës: Gjobiten 644 persona, 9 të shoqëruar

Në 24 orët e fundit, policia ka gjobitur me 30 mijë lekë, 644 persona të cilët nuk e kishin mbajtur maskën, në kuadër të...

Rinas: Nuk deklaroi mijëra paund, procedohet 35-vjeçarja angleze

Një person u vu në pranga dhe një tjetër u procedua penalisht nga shërbimet e policisë Kufitare në Rinas. 22-vjeçari R.A, banues në Elbasan, u...

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...