E mërkurë, 28 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

adoleshentët

Adoleshentët shtrihen në lokal në gjendje të rëndë, ja dyshimet e para

Dy adoleshentë janë shtrirë në lokal në gjendje të rëndë pasi dyshohet se kishin konsumuar alkool tej mase. Burime për “Ballkanweb” bëjnë me dije se...

“Projekti 11/9”/ Terrorizojnë 14-vjeçaret, si do të vrisnin 9 shokët e klasës!

Dy adoleshente në Florida u arrestuan pasi dyshohet se ishin duke planifikuar të vrisnin 9 persona. Delaney Barnes dhe Solonge Green, të dyja 14...

“Përtacë e egoistë”, njihuni me 5 adoleshentët që po ndryshojnë botën

Me zhvillimet teknologjike dhe shoqërore adoleshentët përherë e më tepër identifikohen si dembelë, arrogantë dhe egoistë. Por, një gjeneratë e re e aktivistëve të...

Detaje/ Adoleshentët ishin konfliktuar edhe më parë, autori prej kohësh…

Një konflikt mes dy adoleshentëve në Durrës, ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta. Mësohet se gjatë konfliktit njëri prej adoleshentëve ka goditur...

“Sleep over”/ Habiten tre mamatë, adoleshentët u bëjnë ‘presion’ në publik

Vitet e gjimnazit janë ato që kujtohen plot nostalgji, por edhe vitet kur fillon rebelimi… Në studion e “E Diela Shqiptare”, në rubrikën “Ka...

Video/Rama mbyll bastet, shqiptarët ngelen “pa punë”

Kryeministri Edi Rama risolli në vëmendje çështjen lojërave të fatit dhe pikave të basteve. Sipas tij prej 1 janarit nuk do të ketë asnjë...

Vlorë, arrestohen dy adoleshentët që Vidhnin dyqane dhe banesa

Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy adoleshtë si autorë të vjedhjes së një dyqani në qytet. Të arrestuarit janë shtetasit A.Z, 17 vjeç...

Adoleshentët vjedhin kishën e Fushë-Arrëzit, arrestohen pas disa orësh

Dy adoleshentë kanë vjedhur arkën e lekëve në Kishën e Fushë-Arrëzit. kanë vjedhur arkën e lekëve në Kishën e Fushë-Arrëzit. Denoncimi është bërë në polici...

Me paruke dhe thika, adoleshentët terrorizojnë familjen në Divjakë

Tre persona, dy adoleshentë dhe një 29-vjeçar kanë rënë në prangat e policisë mëngjesin e sotëm. Ata akuzohen për një vjedhje të ndodhur në...

Të fundit

Topalli i shpall ‘luftë politikës së vjetër’: Vendi nuk ka alternativë

Partia ‘Lëvizja për Ndryshim’ e kryesuar nga ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli është forca më e re politike që do garojë në zgjedhjet parlamentare të 25...

Mcallister: Ndryshimet e njëanshme, jo produktive për çeljen e negociatave

Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, David Mcallister është politikani i rradhës i faktorit ndërkombëtar, që reagon lidhur me ndryshime në Kodin...

‘Nuk ka qeveri e as opozitë’, Jozefina Topalli prezanton partinë e re

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli ka prezantuar forcën e re politike të kryesuar prej saj. Partia më e re që do garojë më 25 prill, quhet ‘Lëvizja...

Kryemadhi nga Fieri: Më 25 prill, merr fund ‘aksidenti Rama’

Në prag të zgjedhjeve parlamentare, fushata politike sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Nga Fieri, gjatë një takimi me simpantizantë të LSI, kryetarja e...

“Fluturon” kurba e infeksioneve nga Co*id-19 në Itali

Italia nuk njeh rënie të numrit të të infektuarve nga Covid-19. Në 24 orët e fundit, në vendin fqinj u regjistruan 24,991 raste të reja...