E hënë, 26 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Adjola Lakra

Nxori në pritë Hekuran Billën, Apeli merr vendimin për Adiola Lakrën

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën “Arrest me burg” për Adiola Lakrën, e cila akuzohet për vrasjen e Hekuran Billës. Ajo u përdor...

U zhvendos në Berat pas eliminimit të Hekuran Billës, familja e 26-vjeçares merret në mbrojtje

Pas arrestimit të një dite më parë të 26-vjecares Adjola Lakra, policia ka marrë në mbrojtje familjen e saj. Dyshimet janë që ajo të...

Vajza që i rrëmbeu zemrën Hekuran Billës, ka qenë nën përgjim. Ja çfarë zbuloi telefonata e fundit

Hekuran Billa po fliste në telefon me të dashurën, deri në çastin kur atij i morën jetën. E dashura e të ndjerit, Adjola Lakra,...

Bionde me sy bojëqielli, zbulohet fotoja e të dashurës që nxori në pritë Hekuran Billën

Për vrasjen e bujshme të Hekuran Billës, aktualisht janë arrestuar dajë e nip, Sebastian Mali dhe Viktor Marku, ky i fundit vëllai i Prel...

Hekuran Billa u nxor në pritë nga e dashura, 26-vjeçarja u përdor si “karrem” nga Viktor Marku

Në ekzekutimin e Hekuran Billës ka marrë pjesë edhe një vajzë 26-vjeçare. Ajo është Adjola Lakra, e cila është arrestuar nga uniformat blu ditën...

Të fundit

Rama injoron Brukselin, Kuvendi mblidhet për Kodin Zgjedhor

Me gjithë paralajmërimet nga komisionerët për të pritur vendimin e Komisionit të Venecias, kryeministri Edi Rama ka dërguar në Kuvend ndryshimet për Kodin Zgjedhor. Kodi...

E trishtë, ndërron jetë ish-futbollisti i Manchester City

Manchester City ka dhënë një lajm të trishtë për botën e futbollit. Klubi njofton se ka ndërruar jetë në moshën 17-vjeçare ish-lojtari i të rinjve,...

Kodi Zgjedhor, Bardhi: Për PS, interesi i mafias është mbi Shqipërinë

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas refuzimit që kryeministri Edi Rama, i bëri thirrjes së Komisionerit të BE, Oliver Varhelyi,...

Mosmbajtja e maskës: Gjobiten 644 persona, 9 të shoqëruar

Në 24 orët e fundit, policia ka gjobitur me 30 mijë lekë, 644 persona të cilët nuk e kishin mbajtur maskën, në kuadër të...

Rinas: Nuk deklaroi mijëra paund, procedohet 35-vjeçarja angleze

Një person u vu në pranga dhe një tjetër u procedua penalisht nga shërbimet e policisë Kufitare në Rinas. 22-vjeçari R.A, banues në Elbasan, u...