E martë, 15 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

74 mandate

Beqaj: PS do marrë 74 mandate, opozita nuk ka vizion për të qeverisur vendin

Drejtuesi politik i qarkut të Shkodrës për PS-në, Ilir Beqaj është i bindur se mazhoranca do të qëndrojë edhe këto zgjedhje te shifra e...

Të fundit

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 15 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: CR7-Juve, fjalë lamtumire Italia që fiton nuk ndryshohet Corriere dello Sport: Ronaldo çmarkohet: "Qëndroj apo iki do të vendoset opsioni më...

“Më arrestoi…”, burg për shqiptarin që goditi policin grek me shufër hekuri

Një fermer shqiptar është dënuar me 9 vite burg nga gjykata greke për “vrasje në tentativë”, pasi ka masakruar me shufër hekuri një oficer...

Nostalgji futbolli/ Laudrup, gjeniu danez dhe anekdota me Mbretin e Spanjës

"Në fillim të karrierës sime, kur fitoja topin mendoja; Ku është Laudrupi? ". Ishte ai që bënte diferencën”. -Pep Guardiola "Në skuadrën e ëndërrave, Guardiola...

Dritan Leli sfidon Ramën, merr vendimin e papritur

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli është thirrur në një ballafaqim publik nga anëtarët e Këshillit Bashkiak. Përballja do të bëhej në Teatrin...

Kim Mehmeti: Çmimet u takojnë atyre që na frymëzuan

Kim Mehmeti Në njëfarë mënyre, çmimet dhe shpërblimet që na jepen, kanë për qëllim ta shpaguajnë kohën që kemi harxhuar për të arritur këtu ku...