E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Etiketa

7-vjeçari

E moshuara tregon pse e vrau me thikë 7-vjeçarin shqiptar: Askush s’më dëgjonte…

Gruaja që vrau me thikë vogëlushin 7-vjeçar me prejardhje nga Kosova, në Bazel, ka treguar se këtë veprim e bëri pasi ka dashur të...

E moshuara vrau me thikë 7-vjeçarin shqiptar, flet nëna: Më morën lulen

Ka reaguar nëna e vogëlushit 7-vjeçar që u godit me thikë për vdekje nga një grua e moshuar 75-vjeçare. Fatma L., nëna e viktimës, Mërgimit,...

Noel Bushi, 7-vjeçari shqiptar i bashkohet akademisë së Barcelonës

Edhe pse vetëm 7-vjeç, një fëmijë shqiptar është pikasur nga teknikë që bëjnë përzgjedhjen e talenteve të reja. Noel Bushi është 7-vjeçari shqiptar i...

Zbulohet Usain Bolt i ardhshëm. 7 vjeçari bën 100m për 13 sekonda (Video)

Quhet Rudolph Ingram, është 7 vjec e në Instagram është një yll. Amerikani nga Tampa thërritet “Usain Bolt i ri” dhe është një fëmijë...

Flagrante, 7-vjeçari kaloi në Kakavijë pa u regjistruar në sistemin TIMS

“Fiks Fare” denoncoi me zë dhe figurë sesi fëmija 7-vjeçar kalohet në Doganën e Kakavisë pa u regjistruar në sistem. Alfred Kote, babai i fëmijës,...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...