E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

6 muaj

OSHEE shtyn pagesat nga 3 në 6 muaj, mosmarrëveshje me furnizuesit

OSHEE ka blerë sasi të mëdha energjie në treg të parregulluar, duke hasur vështirësi të theksuara likuiditeti, humbet 2.8 miliardë lekë për 4 muaj...

FOTO/ Vajza e Eli Farës rikthehet 6 muaj pas aksidentit, bie në sy ndryshimi drastik

Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara, ka postuar disa foto në rrjetin e saj social Instagram ku edhe ka ekspozuar ndryshimin e saj...

“Rama na u lut 6 muaj”, Kryemadhi: Po u bërë me qelbësirën erë qelbësirë do të vish

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nga Cërriku deklaroi se Edi Rama iu lut për 6 muaj për të bërë koalicion, por kurrë nuk mund...

Lajmi i hidhur për Kombëtaren, Sadiku do operohet. Mungon 6 muaj

Armando Sadiku ka marrë një lajm të hidhur ditën e sotme, pasi do t’i duhet t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Mësohet se Sadiku do të...

Kërcënon sërish Tahiri: Nuk hesht më, keni 6 muaj që më bëni gjyq publik

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, të enjten në darkë, në një hyrje live në emisionin ‘Opinion’, është shprehur se prej gjashtë muajsh po i...

Më në fund, Rozana dhe Fiori flasin për sherrin, arsyeja që i mbajti 6 muaj pa folur

Që ishin zënë e nuk flisnin më me njëra-tjetrën, këtë e pranuan edhe vetë moderatorët e “Boom” në Ora News. Edhe që Rozana nuk...

“Do t’ju zbrazet xhepi për 6 muaj”, policia apel shoferëve. Si e ndaloi një automjet me 118 km/orë (Video)

Policia e Shtetit ka qenë si çdo fundjavë edhe dje në aksion me Policine Rrugore të Tiranës për të ndaluar shoferët që nuk respektojnë...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...