E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

50%

Ibra: Mund të luaj në të njëjtin nivel deri në moshën 50-vjeçare

Zlatan Ibrahimovic po tregon një formë shumë të mirë me Milanin. Edhe pse 38 vjeç, suedezi është kthyer në udhëheqësin e kuqezinjve në fushë...

Sapo mësoi se kishte koronavirus, 50-vjeçari bën “të pabërën”

Një 50-vjeçar, sapo kishte zbuluar se kishte koronavirus ka bërë disa veprime të patolerueshme. Me vetëdije të plotë ai ka vizituar dy lokale të ndryshme...

Numri i viktimave nga rrëzimi i aeroplanëve ra për 50% më 2019-ën

Numri i personave të vdekur si pasojë e rrëzimit të aeroplanëve komercialë ka rënë për më shumë se 50 për qind, është thënë në...

Jennifer Lopez thyen rrjetin me pamjet e ditëlindjes! Këngëtarja feston një 50-vjetor të çmendur

Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen. Për të gjithë ju që jeni kureshtarë, Jennifer ka mbushur plot 50 vjeç...

Fatura e koncesioneve rritet me 50% vitin e ardhshëm

Qytetarët shqiptarë do të paguajnë 100 milionë euro nga taksat për kompanitë koncesionarë gjatë vitit të ardhshëm. Sipas relacionit të projektbuxhetit 2019, që u...

ISIS përgjak Kabulin, 29 të vrarë dhe 50 të plagosur

Në Kabul ka ndodhur një sulm vetëvrasës jashtë një xhamie shiite. Nga sulmi janë vrarë të paktën 29 persona dhe mbi 50 të tjerë...

Hysaj “vishet” bardhezi, por nuk mjaftojnë 50 mln euro

Elseid Hysaj është një ndër lojtarët më të mirë në Serie A, sa i përket pozicionit të tij në fushë. Për këtë arsye interesi...

Spanja e “mbytur” nga trukimet, 50 ndeshje nën hetim; Mes tyre Reali dhe Barça

Federbet pasi ngriti akuza për trukime ndeshjesh nga ekipi shqiptar, Skënderbeu ka hedhur dyshime edhe në futbollin spanjoll. Skandali i basteve prek Kategorinë e...

50 kandidatë për formacionin e vitit 2017, UEFA hap votimin

UEFA ka publikuar listën me 50 lojtarë të cilët janë kandidatë, nga e cila do të dalë edhe formacioni i vitit 2017. Instituti më...

Wilder vendos kushte: Fitimet 50 me 50, ndryshe nuk zbres në ring

Deontay Wilder pritet të zhvillojë përballjen që e kërkuar kaq shumë kohët e fundit, me kampionin anglez të peshave të rënda anglezin, Anthony Joshua....

Të fundit

Imazhet e rralla të legjendës së sportit shqiptar (FOTO)

Publikohen fotot e rralla të mjeshtrit të Merituar të Sportit, Ajet Toska, i konsideruar si legjenda e atletikës shqiptare në garën e hedhjes se...

Të izoluar në 31 dhjetor? Silva Bino jep njoftimin e rëndësishëm

Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, në një lidhje për "Report Tv", ka thënë se edhe...

Shuhet pronari i ‘Fax News’/Irfan Hysenbelliu, mesazh prekës për vëllain

Irfan Hysenbelliu, presidenti i televizionit 'News24', ka reaguar pas humbjes së të vëllait, Kasem Hysenbelliu. Presidenti i ‘Hysenbelliu Group’,  shpreh falenderimet në emër të...

Pacientët e COVID-19 me pasoja edhe pas muajsh të tërë

Ndërsa pandemia po mbush vitin, doktorët janë duke monitoruar pacientët e COVID-it që ende vuajnë pasojat e sëmundjes. Ata vazhdojnë të përjetojnë simptoma megjithëse...

Greqia raporton shifra të larta të viktimave dhe rasteve të reja 

Pavarësisht masave shtrënguese, Greqia vijon të ketë shifra tejet të larta të të infektuarve. Pandemia vijon të mbajë të mbërthyer Greqinë, e cila vijon të...