E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

38-vjeçari

Transportonte ilegalisht 6 emigrantë, 38-vjeçari përfundon në pranga

Policia e Korçës ka vënë në pranga një person i cili akuzohet për dhënie ndihme ndaj emigrantëve të paligjshëm. I arrestuari është shtetasi L. SH.,...

“Hajduti më i kërkuar”/ Më shumë se 100 grabitje, pranga shqiptarit në Gjermani

Policia gjermane ka arrestuar një 38-vjeçar shqiptar, pasi rezulton nga autoritetet atje si një nga hajdutët më të kërkuar në Gjermaninë jugperëndimore. Ai akuzohet...

Iu gjetën armë dhe kokainë, si u zbulua shqiptari në Itali. Ja ku e kishte fshehur drogën (Emri)

Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, i cili kishte fshehur në makinë një kilogram kokainë. Bëhet fjalë për Emiliano Keçin, ku kishte marrë...

Do ikte jashtë me mijëra euro të fshehura, kapet mat në Rinas 38-vjeçari

Policia Kufitare godet një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi, duke sekuestruar 26500 euro, ndërsa ka proceduar penalisht një 38-vjeçar. Në kuadër...

I shpallur në kërkim prej 3 vitesh, arrestohet 38-vjeçari nga Vlora

Uniformat blu kanë bërë të mundur arrestimin e një 38 vjeçari nga Vlora të shpallur në kërkim prej 3 vitesh. Bëhet fjalë për shtetasin...

Fajdexhinjtë/ Po kalonte kufirin, kapet në Qafë Morinë 38-vjeçari

Kapet në Qafë Morinë një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër. Shtetasi I.S., 38 vjeç u...

U vetëvar në burg, 38-vjecari ishte xhaxhai i studentes që u ekzekutua me tre plumba te Mjekësia

Një i ri është gjetur i vetëvarur në burgun e Beratit nga rojet mbrëmjen e sotme. Bëhet fjalë për 38-vjeçarin nga fshati Lybeshë i...

Lajmi i Fundit/ E rëndë në Berat, vetëvaret në burg 38-vjeçari (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Beratit, ku një i ri është gjetur nga punonjësit e burgut i vetëvarur. Viktima sipas News...

Surrel, kush është 38-vjeçari që humbi jetën në aksident

Në aksidentin e rëndë që ndodhi sonte në Surrel humbi jetën 38-vjeçari Florenc Vishkurti. Mësohet se 38-vjeçari për fat të keq nuk mundi t’i rezistojë...

I dënuari me 10 vite burg për drogë, arrestohet në 38-vjeçari

Blutë e kryeqytetit arrestuan një 38-vjeçar të dënuar me 10 vite burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Prodhim dhe shitje...

Të fundit

A është e përgatitur bota për ndryshimin e klimës? Çfarë thonë ekspertët

Deri tani qeveritë dhe industria janë përqendruar fort në uljen e emetimeve të CO2 nga avionët, pasi sektori i aviacionit është përgjegjës për rreth...

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...