E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Etiketa

32-vjeçari

Në “luftë” me mafien shqiptare, 32-vjeçari inskenon ekzekutimin e tij (Foto)

Një 32-vjeçar, i cili konsiderohet si një nga personat më të njohur të botës së krimit në Antverp të Belgjikës, Gabriel C. inskenoi vdekjen...

Elbasan/ Mori peng kushëririn e gjyqtares dhe u lirua, 32-vjeçari arrestohet sërish

Thanas Beko ka rënë sërish në prangat e policisë së Elbasanit. Gjykata dha masën e sigurisë “Arrest shtëpie” pak ditë më parë për 32-vjeçarin....

Bie nga lartësia teksa punonte, humb jetën 32-vjeçari në Kukës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kukës, ku ka humbur jetën një 32-vjeçar teksa punonte. Viktima është identifikuar si Alfred Frroku, i cili...

Arrestohet në Vlorë 32-vjeçari nga Kosova, i kërkuar për terrorizëm

Një shtetas kosovar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Vlorës, pasi ishte shpallur në kërkim për pjesëmarrje në grupe terroriste. Sipas burimeve...

Fuoristrada bie në humnerë, humb jetën 32-vjeçari

Mbrëmjen e sotme një 32-vjeçar ka humbur jetën në fshatin Gurishtë të Njësisë Administrative Gjinar të bashkisë Elbasan. Nga të dhënat policore me 32-vjeçari...

Si u zhduk 32-vjeçari dhe telefonata misterioze që erdhi nga Mali i Zi

Disa ditë më parë një 32-vjeçar u zhduk në mënyrë të mistershme pasi ishte nisur drejt Italisë me një motor uji. Policia ka nisur kërkimet...

Vritet një 32-vjeçar në Tiranë, plagoset një tjetër

Në Kryeqytet, mbrëmjen e sotme, në një mjet është gjetur i plagosur me armë zjarri shtetasi E.B, 32 vjeç. Ai u dërguar menjëherë në...

Foto/ Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me tre plumba në kokë paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet i pajetë në...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...