E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

300 euro

Paga minimale 300 euro/ Basha: Rama kopjac i keq, shikon programin tim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi një bashkëbisedim me gratë në njësinë Dajt në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Basha u ndal te rritja...

Dyshime për pasurinë e gjyqtarit, 300 euro apartament me qira në Tropojë

Problemet me pasurinë duket se rrezikojnë karrierën e gjyqtarit të Gjykatës së Apelit për Krime të Rënda, Idriz Mulkurti, ndaj të cilit dje u...

“Unë e di ku ndodhet Bleona Mata, por dua 300 euro”, shqiptari prej dy vitesh dërgon foto

Mbrëmjen e sotme është rikthyer në emisionin 'Pa Gjurmë' sërish historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010 dhe prej nëntë vitesh...

300 euro për të ardhur në Tiranë, pranga 2 personave

Dy persona, të cilët tentuan të kalonin në mënyrë të jashtligjshme një algjerian kundrejt parave, kanë përfunduar në prangat e policisë së Gjirokastrës. Ata janë Ledion...

Të fundit

A duhet të krijojmë heronj për të frymëzuar rininë në krizë besimi?

Nga: Mentor Kikia Shoqërisa shqiptare është në krizë. Muk është thjeshtë krizë ekonomike, për bukë dhe rroba. Eshtë kriza e madhe e besimit, kriza e...

Vatikani notë proteste Italisë për projektligjin kundër homotransfobisë

Selia e Shenjtë zbret në fushë kundër projektligjit Zan, projektligjit kundër homotransfobisë. Nisma vjen drejtpërdrejt nga Sekretariati i Shtetit, organi drejtues më i afërt...

Negociatat/ Bullgaria nuk heq dorë nga bllokimi ndaj Maqedonisë së Veriut

Bullgaria nuk ka lëshuar pe as në Këshillin për Punë të Përgjithshme, në këmbënguljen për të bllokuar fillimin e negociatave për Maqedoninë e Veriut. Agjencia...

STARTON #YOUARECREDINS3

Banka Credins lançon për të tretin vit programin #YOUARECREDINS3, një mundësi fantastike për çdo student të sapo diplomuar në degët: Ekonomi, Informatikë, Drejtësi dhe...

10 shprehje nga Zhan Dë La Fonten, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"E rrallë dashuria e vërtetë, edhe më e rrallë miqësia e vërtetë". "Shpeshherë e ndeshim fatin tonë mu në rrugën që morëm për të shmangur...