E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

13 persona

Arrestohen 13 persona në Tiranë, ja për çfarë akuzohen

Gjatë 48 orëve të fundit, Policia e Tiranës ka arrestuar 13 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, 4...

I prekuri me koronavirus infektoi 13 persona në autobus në Kinë

Një kinez i prekur nga koronavirusi, ka arritur të infektojë 13 persona me të cilët udhëtoi rreth katër orë në të njëjtin autobus publik,...

DETAJET/ I mbijetuari i masakrës së Matit: Kujtimi do kishte vrarë 13 persona nëse…

Zbardhen detaje të reja lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në Mat. Shkak i krimit të 3-fishtë u bë rruga e fshatit...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...