E enjte, 2 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Surprizojnë Sara dhe Pajtimi: Nuk jemi çift

Puthja e Sarës dhe Pajtimit mori vemendje brenda shtëpisë së “Big Brother”. Sara ishte ajo e cila nuk dëshironte që ajo puthje të bëhej publike, duke u bërë shkak për shumë konflikte brenda shtëpisë.

Por mbrëmjen e djeshme, ata surprizuan publikun me vendimin e marrë. Teksa të gjithë shpresonin se do të krijohej një çift, Sara dhe Pajtimi kanë vendosur që romancën e tyre ta shijojnë jashtë ambienteve të shtëpisë.

PM: Unë Sarën e pëlqej, por ajo më bëri të presë dhe nuk më pëlqyen sjellje të saj. Tani e ka marr ndryshe, por nuk dua të bëhemi çift këtu brenda.

Sara: Po unë e kam folur me Pajtimin. E kuptoj mirë, e kuptoj drejtë.

Pajtimi: Unë e kam pas qejf Sarën e dinë gjithë banorët, por Sara nuk ma kthehu njejt, më bëri konfuz.

Arbër (Dj Dagz): Pajtimi ka tip të vështirë, është shumë i prekshëm. Edhe unë e kam të vështirë me të. I ngelet hatri shpejt. Arbana i doli në mbrojtje Sarës si vajzë e re, 25 vjeçe, e cila shprehu ndjenjat dhe shihet nga gjithë Shqipëria dhe nga prindërit e saj dhe gjykohet. Sipas saj, ajo nuk e la shumë të presë PM që ai të reagonte kaq keq.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rama: Do ndaloheni të shkoni në punë, nëse nuk vaksinoheni!

Kryeministri Rama ka paralajmëruar qytetarët e pa vaksinuar, se nëse nuk marrin dozën e parë, do vijë dita që nuk do mund të marrin...

Braçe: As në Kuvend nuk mbahen maskat, vaksinimi të bëhet me detyrim!

Deputeti socialist Erjon Braçe ka propozuar bërjen e vaksinës me detyrim, ndodhur në kushtet kur pjesa masive e qytetarëve nuk respektojnë masat anti-covid. Me...

Abetarja unike si regres mbarëkombëtar

Nga: Genc Pollo ALTERTEKSTI SHPËTON PËR NJË FIJE Në vitin 2015, opozita dhe shoqëria civile arritën një fitore domethënëse në zmbrapsjen e një nisme qeveritare, e...

E prisnin në shi, Rama u bën premtimin publik tetraplegjikëve

Pasi ka dalë nga Kuvendi, kryeministri Edi Rama është përballur me protestën e para dhe tetraplegjikëve, të cilët është ndalur për ti takuar. Kryeministri...

“O Guri, ata do na rrahin”, Rama thumbon PD-në

Kreu i qeverisë Edi Rama ka debatuar me deputetin e PD-së, Tritan Shehu, për "Ballkanin e Hapur". Ai tha se kjo nismë do të...