E martë, 2 Mars, 2021
2 C
Tirana

Suarez te Juventusi? Takimi i dytë vendosi gjithçka

Një tjetër largim pritet të ndodhë në skuadrën e Barcelonës, përveç atij të Lionel Messi-t.

Luis Suarez do të largohet nga Barcelona, pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit Ronald Koeman. Ai pritet të transferohet tek Juventusi, ku pritet të zëvendësojë Gonzalo Higuain.

Sipas “La Gazzetta dello Sport”, është arritur një dakordësi mes Suarezit dhe Juventusit në takimin e dytë që kanë pasur mes tyre. Futbollisti do t’i bashkohet torinezëve pas 6 vitesh të kaluara në Barcelona.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Xherdan Shaqiri drejt largimit, Liverpuli vendos për të ardhmen e sulmuesit

Covid-19/ Brataj: Treguesit janë brenda normave, ora e darkës ishte e tmerrshme

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ishte i ftuar këtë të hënë në A2 nga ku foli për situatën e pandemisë në vendin tonë...

Kryemadhi: Do denoncoj me fakte si Rama manipuloi zgjedhjet e 2017-ës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, pasi u shpreh se brenda 2 ditësh do të denoncojë...

Kryemadhi: Me marrëveshjen e sotme, Rama nuk del as i katërti në zgjedhje

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se marrëveshja e sotme e nënshkruar mes PD-së dhe LSI-së, i ka hequr të drejtën Ramës për...

Berisha: Basha do të marrë 25-26 mandate në Tiranë

Ish-kryeministri Sali Berisha beson se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do marrë më shumë vota se ai vetë kur drejtonte këtë forcë politike. I...

Mbërrijnë mbi 15 mijë doza nga Pfizer, Rama: Bëni durim

Mbrëmjen e sotme mbërritën 15 mijë e 210 doza të vaksinës anti-covid nga kompania Pfizer. Pasi fillimisht Ministria e Shëndetësisë deklaroi se u shty ardhja...