E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Strazimiri: Dy vrasje brenda 72 orëve. Policia në drejtim të paditur, njësoj si vrasësit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale pas vrasjes së 26 vjeçarit Jurgen Kurti.

Strazimiri ka akuzuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshi, për vrasjet e fundit në vend, duke i kujtuar se brenda 72 orëve kanë ndodhur 2 vrasje në zemër të Tiranës.

Me tone ironike, ai thekson se policia është në drejtim të paditur, njësoj si vrasësit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...