E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

Stilisti i njohur flet troç për tekat e këngëtareve shqiptare

Stilisti Valdrin Sahiti është një nga personat me bashkëpunimin më të ngushtë me femrat e showbizit shqiptar. Si i tillë, ai tashmë i njeh dhe di tekat e çdo këngëtareje.

Mbrëmjen e djeshme ai ka folur ‘pa dorezë’ në emisionin “Xing me Ermalin”, ku zbuloi shumë të pathëna jo vetëm për veten, por edhe për disa nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

I pyetur se cila prej këngëtareve ka më shumë “po*dhë”, Valdrini u përgjigj Leonora Jakupi.

Për Erën, Valdrini u shpreh se ka shumë vese, ndërsa për Elvanën tha se kërkon në çdo moment të konsumojë ushqim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I rikthehet tumori pas 9 vitesh, qytetarët solidarizohen me Adriana Matoshin

Aktorja e njohur, njëkohësisht dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, njoftoi miqtë e ndjekësit e saj një ditë më parë me anë të një...

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...