E hënë, 20 Shtator, 2021
28.5 C
Tirana

Spartak Braho ngatërrohet në Skrapar: Na është çmendur kryeministri (Video)

Deputeti i Partisë Socialiste, Spartak Braho është ngatërruar teksa mbante fjalën para strukturave, në qytetin e Skraparit.

Gjatë fjalës së tij, Braho u ngatërrua teksa tha se na është çmendur kryeministri, por shumë e shpejt e korrigjoi duke thënë ish-kryeministri dhe Presidenti i sotëm, Ilir Meta.

“Më vjen keq ta them, por na është çmendur kryeministri, ish-kryeministri jonë i dikurshëm, Presidenti i sotshëm,”– tha Braho.

Këtë pjesë mund ta gjeni në minutën 02:00.

Më pas, fjalën e mori kryeministri Edi Rama, i cili sulmoi Metën në vendlindjen e tij, dhe u shpreh se asgjesimi politik i LSI-së është një mision.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...