Sot ditë e rëndësishme për PS dhe për Bashën. Çfarë pritet të ndodhë?

Për Partinë Socialiste është një ditë e veçantë, pasi mbush 28 vite nga themelimi i saj. Një ditë po kaq me rëndësi është edhe për Partinë Demokratike, pasi kreu i saj, Lulzim Basha, feston ditëlindjen. Basha mbush sot 45 vjeç. Le ta quajmë interesant detajin që PS dhe Basha festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë. … Vazhdoni me leximin e Sot ditë e rëndësishme për PS dhe për Bashën. Çfarë pritet të ndodhë?