E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

S’kishte ndodhur më parë! Ana dhe Mevlani rikthehen në “Për’puthen 3”

Autorja e emisionit “Për’puthen”, Olsa Muhameti, i ka dhënë edhe një shans dy ish-konkurrentëve Ana Lleshi dhe Mevlan Shaba, për të gjetur dashurinë.

Ana dhe Mevlani do të bëhen pjesë e grupit të të rinjve në kërkim të dashurisë, bëjnë me dije burime për “Iconstyle.al”.

Mevlani doli me Ledjanën, për ta vazhduar njohjen e tyre jashtë, por marrëdhënia e tyre nuk funksionoi.

Ai s’ka më asnjë kontakt me Ledjanën, dhe janë bërë block. Për më tepër, Ledjana i tregoi të gjithëve në rrjetet sociale, se e kishte gjetur dashurinë e re.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...