E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

“S’keni parë gjë akoma”, Meta trondet sërish! Ja çfarë do ndodhë sot

Më të lexuarat

Konferenca e radhës nga Meta do të jetë në orën 17:00. Lajmin e njofton zëdhënësi i presidentit Meta, Tedi Blushi, ku në këtë konferencë priten të zbardhen fakte të reja tronditëse, të cilat dëshmojnë se si po realizohet grushti i shtetit. Madje ai paralajmëron se populli shqiptar nuk ka parë gjë akoma, dhe se faktet do dalin në shesh me qetësi dhe drejtësi!

Edhe më herët, Meta ftoi qytetarët në një tubim në datën 2 mars, ku thotë se do të shërbejë për t’i dhënë paralajmërimin e fundit mazhorancës.

Ai shprehet se ky tubim tek Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” do të shërbejë për një Besëlidhje të Re, dhe për mos ia dorëzuar mafies ndërkombëtare të ardhmen e Shqipërisë.

Statusi

Të dashur gazetarë!
Së pari më lejoni të shpreh një falenderim të veçantë për të gjitha portalet e Rilindjes, për imagjinatën dhe akuzat e shfrenuara, teoritë konspirative, shkrimet e porositura, dhe memet e jashtëzakonshme, që gjithmonë do gëzojnë simpatinë tonë për dozat e forta të humorit e haresë që shkaktojnë.
Këto ditët e fundit keni qenë të paparë dhe faleminderit se na keni zgjatur jetën!
Ta shtoni edhe më shumë dozën, por pa e kaluar në overdozë Bablokun tuaj që edhe gënjeshtrat që vetë ja u porosit, kur i lexon nga dora juaj i beson si të vërteta!
Së dyti, i ftoj të gjithë gazetarët, sot në ora 17:00, në konferencën e radhës për shtyp të Presidentit të Republikës Sh.T.Z Ilir Meta!
Fakte të reja tronditëse që dëshmojnë se si po realizohet grushti i shtetit!
NUK KENI PARË GJË AKOMA!
ME QETËSI DHE DREJTËSI!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë

Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

Jeta dhe ne – Përsiatje

Nga: Gjin Progni Tri janë hyjnitë e kësaj bote njerëzore: lindja, martesa dhe vdekja. Nëse e përjashton njërën prej tyre, ne dalim jashtë të vërtetës së...