E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

S’kanë të ndalur skandalet/ Arjoni i ‘Për’puthen’ në shtrat me Anën (FOTO)

Arjoni i ‘Për’puthen’ i ka befasuar ndjekësit e tij, teksa ka shpërndarë në rrjetet sociale dy foto intime nga shtrati me njërën nga konkurrentet. Bëhet fjalë për Anën, me të cilën më herët ka patur edhe takime me të. Por kohët e fundit duket se raporti i tyre nuk është si më parë.

Kujtojmë këtu një pjesë kur Arjoni i dhuroi një trëndafil Teas, për t’i kërkuar falje për sjelljen e tij, ndërsa po në atë moment përkëdheli Anën në faqe.

Arjoni ka publikuar foto nga shtrati. Në fotot e publikuara, Arjoni shkruan: “Datën dhe arsyen pse i publikova, do t’i them në një moment të dytë. Pantera, zgjohu se do ikim te puntata”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...