E mërkurë, 8 Prill, 2020
4 C
Tirana

Skandaloze/ Lëpiu produktet në supermarket, i riu vihet në pranga (VIDEO)

Lexo edhe ...

Manastirliu tregon sa kite testimi ka aktualisht në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” deklaroi se aktualisht në Shqipëri ka 2 mijë kite testimi. “Mund t’ju them...

“Hëna Rozë”, sonte mbani sytë nga qielli

Sonte bëni mirë të mbani sytë nga qielli pasi do keni mundësinë që të shihni një proces historik të Hënës. Pikërisht mbrëmjen e sotme mund...

Manastirliu: Jemi në ditën e 28 të epidemisë, duhet të tregohemi të kujdesshëm

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në një intervistë televizive theksoi se qytetarët duhet të tregohen shumë të kujdesshëm. Në vijim, Manastirliu u...

Kalon VKM-ja e garancisë sovrane për biznesin e madh, si funksionon huaja

Bizneset e mëdha, që kanë vështirësi të paguajnë punonjësit e tyre, mund të marrin hua pranë bankave, që do të jetë e garantuar nga...

Një video e cila bëri xhiron e rrjetit, u bë shkak që një i ri të vihej në pranga, pasi lëpiu produktet në supermarket. Ai kishte filmuar veten duke lëpirë produktet e një supermarketi në SHBA. “Kush ka frikë nga koronavirusi?”, shprehej i riu në video.

Policia ka nxjerrë një njoftim se pas pamjeve filmike, është vënë menjëherë në veprim, duke bërë të mundur prangosjen e të riut. Pas marrjes së një sërë ankesave, policia shprehet se do të veprohet sipas ligjit.

“Një banor që publikoi një video të tij duke lëpirë mallrat, dhe e postoi në rrjetet sociale, është arrestuar. Kjo video ka marrë një vëmendje ndërkombëtare, dhe ne kemi marrë raportime të shumta në lidhje me videon nga vendasit, si dhe njerëz nga Hollanda, Irlanda dhe Mbretëria e Bashkuar. Ne i marrim këto ankesa shumë seriozisht, dhe dëshirojmë të falenderojmë të gjithë ata që raportuan videon, në mënyrë që çështja të mund të adresohej”, shkruhej në njoftimin e policisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Manastirliu tregon sa kite testimi ka aktualisht në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” deklaroi se aktualisht në Shqipëri ka 2 mijë kite testimi. “Mund t’ju them...

“Hëna Rozë”, sonte mbani sytë nga qielli

Sonte bëni mirë të mbani sytë nga qielli pasi do keni mundësinë që të shihni një proces historik të Hënës. Pikërisht mbrëmjen e sotme mund...

Manastirliu: Jemi në ditën e 28 të epidemisë, duhet të tregohemi të kujdesshëm

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në një intervistë televizive theksoi se qytetarët duhet të tregohen shumë të kujdesshëm. Në vijim, Manastirliu u...

Kalon VKM-ja e garancisë sovrane për biznesin e madh, si funksionon huaja

Bizneset e mëdha, që kanë vështirësi të paguajnë punonjësit e tyre, mund të marrin hua pranë bankave, që do të jetë e garantuar nga...

“Me Metën kemi dakordësi”, Rama: Opozita është fatkeqësi kombëtare

Kryeministri Edi Rama në një lidhje direkte me emisionin “Përballë” në “RTSH” deklaroi se me Presidentin Ilir Meta ka dakordësi pasi sipas tij, Kreu...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT