E hënë, 18 Janar, 2021
-2 C
Tirana

“Skandal ba, skandal”, Rudina Dembacaj publikon foton me të atin e ndjerë dhe rrëqeth me fjalët

Aktorja Rudina Dembacaj humbi para disa javësh të atin. Dhimbjen e ka demostruar me anë të statuseve të shpeshta në rrjetet sociale.

Moderatorja zgjedh që përmes disa fjalëve të zemrës, ta ndajë edhe pse virtualisht dhimbjen e madhe me të gjithë.

Babai i aktores vuante prej disa kohësh nga një sëmundje, të cilën nuk ka mundur ta përballojë.

Ajo ka zgjedhur të shkruajë disa fjalë për të atin e ndjerë: “Dmth…unë nuk do të prek më? Nuk do të puth më? Nuk do të qesh më, me humorin tënd? Skandal ba, skandal”.

Këto fjalë prekëse, Rudina i ka shoqëruar me një foto në prehër të babait të saj.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...