E shtunë, 27 Shkurt, 2021
4 C
Tirana

S’ka më sekrete, Fatma tregon arsyen pse e mbante të fshehur lidhjen me Alfion

Për dy vite, Fatma dhe Alfio kanë mbajtur të fshehur lidhjen e tyre. E ftuar në “Mos i fol shoferit”, Fatma zbuloi se është tip që nuk preferon t’i bëjë publike gjërat publike.

“As vetë nuk e di pse e kam atë fiksimin tim, për ti mbajtur gjërat aq të fshehta. Për mua do kishte zgjatur akoma dhe më shumë, edhe për shkak se punonim të dy në televizion. Për shumë arsye, më dukej një gjë aq e bukur.

Po provoja një ndjesi komplet të re, po e shijoja aq shumë sa më dukej sikur po ta tregoja, nuk do jetë më kaq e veçantë. Plus që ne po njifeshim dhe nuk më dukej shumë e udhës që në një fazë njohje ta bëja të madhe, dhe pastaj s’dihej sesi përfundonte muhabeti.

Ka ardhur komplet organike e gjithë situata. Alfio e kishte problem këtë dëshirën time për ta fshehur. Disa prej sherreve tona ndodhnin për këtë arsye, se unë veja 8 kapele, a thua se ç’po ndodhte. Nuk e kuptoj pse e kam ekzagjëruar. Futeshim në punë njëri para, tjetri mbrapa. Isha e vogël, e papjekur”, është shprehur Fatma.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi: Një dozë e vetme e vaksinës së Pfizerit ul transmetimin e virusit

Tre studime të reja britanike tregojnë se vaksina kundër COVID-19-s e kompanive Pfizer-BioNTech, e cila merret me dy doza, zvogëlon transmetimin e virusit pas...

Sa ndihmojnë vaksinat kineze për rritjen e influencës së Pekinit në Ballkan?

Në një kohë kur shumë vende kanë vështirësi për të siguruar doza të mjaftueshme vaksinash për koronavirusin, Kina ka shtuar përpjekjet për të shpërndarë...

Koronavirusi, Tomini: Dy fëmijë ndodhen në terapi intensive

Zv. ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini ka folur për situatën me Covid-19 në spitalet që trajtojnë koronavirusin në vendin tonë. Në një lidhje direkte me...

Epidemiologu Alimehmeti: Të saktësohen sa teste e tampone bëhen në ditë

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për situtën e pandemisë në vendin tonë, ku është shprehur se është ende herët për të folur për një...

Rakacolli: Të hënën vijnë 15 mijë doza të vaksinës së Pfizer

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli deklaroi se të hënën do të vijnë në Shqipëri 15 mijë doza të vaksinës së Pfizer. Ajo tha në Report...