E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“S’ka më biletë kthimi”, këta ishin dy banorët më me fat në “Big Brother”

Sabiani dhe Ardit Çuni janë dy personazhet më me fat në “Big Brother VIP”, pasi falë biletës së kthimit, ata hynë sërish në shtëpi.

Moderatorja Arbana Osmani e bëri të qartë që në spektaklin e parë, se ishin dy bileta “vajtje-ardhje”.

Tashmë kushdo banor që eliminohet në ditët në vijim, nuk do ketë më fat që të rikthehet në shtëpi.

Nga mbrëmja e djeshme, banorët e dinë se nëse eliminohen, ata nuk do kenë më asnjë mundësi që të hyjnë edhe njëherë në “Big Brother VIP”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...