Stil

Shtëpia e Bardhë duket një mrekulli me zbukurimet e Krishtlindjes


               Publikuar në : 18:06 - 02/12/19 M D

Zonja e Parë e Amerikës Melania Trump ka shënuar hapjen zyrtare të sezonit të festave me dekorimet e Krishtlindjes të Shtëpisë së Bardhë.

Tema e zbukurimeve është “Fryma e Amerikës”.

“Fryma e Amerikës” po shkëlqen në @WhiteHouse! Unë jam e kënaqur që ndaj këtë ekspozitë të bukur që ta shohin të gjithë dhe jam shumë e emocionuar që të gjithë po shijojnë bukurinë e sezonit të Krishtlindjes!”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT