E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledri Vulës zbulon të vërtetën

Gjatë pushimeve, reperi Ledri Vula nxiti spekulimet se e dashura e tij, Sara Hoxha është në pritje të një fëmije.

Në fakt, pushimet kanë ndikuar tek shëndeti i Sarës, por nuk i kanë sjellë një shtatzëni.

Vetëm ushqimi i ka fryrë pak barkun, gjë që e ka treguar me anë të një postimi në Instastory.

Aty tregon se bebja është ushqimi dhe hedh poshtë të gjitha spekulimet se do të bëhet nënë.

Dyshimet nisën nga videoja e Ledrit, kur bën hedhje nga avioni për të përjetuar adrenalinën e madhe. Në postimin e tij, nuk i la pas komentet qesharake dhe shkruajti, “Kur ajo të thotë që është shtatzënë dhe nuk është 1 prilli”, duke nënkuptuar se hidhet nga avioni prej panikut.

Prej kohësh, Ledri po shijon lidhjen e dashurisë me Sara Hoxhën, por asnjëherë nuk ka publikuar një fotografi publike me të.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...